16 Mayıs , 2024, 07:20:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar. çok şükür cuma geldi

zen_s

Günaydın canım şükür cuma geldi  :muzz: çok çabuk geçiyor iki gün ama yaaa  :cildir:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet ya... devlet buna bir el atsın... canım ben de faranjit olmuşum, dr. antibiyotik verdi hala başlamadım. bitkisel  tedavilerle ve gargarayla geçerse iyi olur

ponçik

Günaydın hanımlar

Fatoş ve Zeyno iyi kaynatmışsınız akşam  :k06: evet canım bence de nazar değmiştir, her evde zaman zaman olan şeyler sıkma canını  :opucuk:

Ayşe geçmiş olsun, antibiyotik niye içmiyorsun bak bitkisel tedaviyle geçmezse iltihap daha da ilerler sıkıntı yaratmasın sonra  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ilerlerse kullanayım sonuçta antibiyotik oğluma zarar verir diye korkuyorum.  oğlum bebekten ağır bir faranjit oldum, yüksek ateş de vardı. doktor bebeğim var diye antibiyotik  vermedi sadece gargara verdi  ve iyileştim. şimdi de yine gargara verdi onu kullanıyorum

ponçik

Anladım canım çok geçmiş olsun, adaçayı gargrası da iyi geliyor, içince sakıncalı ama gargarası iyi gelir  :icon_thumright:

zen_s

Geçmiş olsun canım inşallah antibiyotik kullanmadan atlatırsın bizim doktorlar hemen antibiyotik veriyorlar zaten bol meyve ye sen bitkisel tedaviyi iyi biliyorsun halledersin  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

adaçayını biraz önce denedim yapamadım aşırı midemi bulandırdı... ben de elma sirkesiyle yapıyorum o da çok iyi geliyor

ponçik

evet maalesef biraz mide bulandırıcı  :igrenc:
ben de elma sirkesiyle gargara yapmıştım, inşallah çabucak atlatırsın  :opucuk:

Mavish

kizlar güzel bir haftasonu gecirmeniz dilegimle....  :flowers: :flowers: :flowers:

ponçik

Gecenin 3ünden beri ayaktayim uyku denen şey nereye kactın  :sleepy1: belim agriyooo saga donsem yok sola donsem yok, belimin altina yastik da koydum yok , gececek gibi degil  :crybaby2: agri kesici icsem belki gecer ama sbah da seker yuklemesi yaptiracagim icin ac olmam lazim  :sad1: Allahim sabaha hayirlisiyla ciksaydik iyiydi  ::) kocis horul horul uyuyo kiskandim vallahi  :cildir:

DENİZGÖZLÜM81

iyi akşamlar kızlar nerelerdesiniz  nerde bizim şamatacılar  :icon_scratch: :icon_scratch:

izemsevi

slm kızlar günaydın hiç biriniz beni merak etmemişsiniz aşk olsun :crybaby2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım, nasılsın?  benim mazeretim var. hamileyken beynin hacmi düşüyormuş. unutkanlık oluyormuş ve zeka düşüyormuş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

Günaydın canım  :opucuk: haklısın ama inan herkes ayrı telden çalıyor bende bebek işinden çok koca bebeğimle oğlumla uğraşıyorum çok yoruyor beni ve strese sokuyor seni seviyoruz canım  :opucuk: