Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

uzun zamandır girememiştim. evde internetim yk :(

herkes iyi dimi  :opucuk:

izemsevi

bizler iyiyiz sen nasılsın öznur buarada herkese günaydın

izemsevi

nelss

izemsevi

canım ben bugün çok mutluyum bebeişimin hareketlerini hissediyorum yanılıyor olamam 2.hamileliğim 14 haftam bitiyor dr 18de felan hissedersin dedi ama ben hissediyorum :hello2: :hieyt: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın, nasılsın... canım  ne güzel... ben de sırt üstü uzanıp ,nefesimi tuttuğumda titremeyi görüyorum

izemsevi

miğdem çok ağrıyor böyle delinecek gibi dün akşam bir kase çorba içtim hepsi bu yok  yiyemiyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

off mide ağrısı zordur, ilaç da alamıyorsun değil mi? bir kaşık bal yesen, bal mide için iyi derler... annem mide kanaması geçirdiğinde doktor petke bal yiyeceksin demişti

♣ ђคtเςє ♣

yok canım hamileyknde renee alabilir mide ağrısı için, ben günde 2, 3 tane bile içiyodum  :icon_thumright:

izemsevi

canım ben ilk gaviscon aldım tık yok,sonra renine bitirdim 2 defa gene tık yok şimdi hap verdi lansor diye oda içiyorsun 1-2 saat iyi sonra gene aynı

asya81

selam hanımlar 2. bebeler hayır getirsin anneciklere ben. henüz korkuyorum :icon_pale:

izemsevi

korkma asyacım gelen kısmetiyle geliyor benim ilk kızımda eşim kadro aldı bundada ben aldım :muzz: :hello2: :hieyt:

asya81

hayırlısı olsun hakkınızda sevindim :hello2: lakin benim korkum kızımdan yana çok zor yorucu kendime gelemedim daha üstüne üstlük konuşmayada niyeti yok daha :y25:

izemsevi

şuan için belki erken olabilir ama 2yaş da düşünebilirsin