28 Mart , 2024, 12:16:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

izemsevi

ne yaptın canım yemek yedinmi oruç tutabiliyormusun

ยรlคภ๓คz göภlüm

tutmuyorum yemek de yiyemiyorum... domates, zeytin, peynir, ceviz ve ayran  menüm... iştahım yok... sen nasılsın?

izemsevi

senin yediğin hiç bişeyi yiyemiyorum hepsinden tiksindim domates ve salatalıkda miğdemi ağrıtıyor çok az şey yiyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

yine ben senden iyiymişim... ben de yemek yiyemiyorum...

izemsevi

BENDE ACAYİP BİR MİĞDE AGRISI VEbulantısı oluyor 14.haftadayım yok geçmedi kızımda bulantım 16.haftaya kadar sürmüştü ama miğde ağrısı hiç olmamıştı bunda ne yesem ağrı yapıyor mahvediyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

mide ağrısı zor, ilaç da kullanamazsın

izemsevi

o benim kullandığım ilacı sorma kan sulandırıcı var,troid ilacı var 2tane,miğde için ilaç ve surup var,haftalık 1 progeston depot diye bir depo iğnem var kanamam için,decavit ve demir ilacıda var folic asitide yeni bıraktım :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

ne yapacaksın, bebeğe kavuşmak için kullanıyoruz... ben de oğlum da çok ilaç kullanmıştım

izemsevi

BENİM İLK GEBELİĞİMDEDE KANAMA,LEKELENME  OLDU BUNDADA oluyor kusmam çok oluyor bazen miğdeme sanki birşey oturuyor öyle durumda afedersin çıkartmazsam yok rahat bana

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Temmuz , 2013, 11:46:31
canım bitki çayıiçme istersen, adaçayı iyi gelir ama hamilelikte tavsiye edilmez... adaçayı ya da sirkeli suyla gargara yap özellikle sirkeli su çok iyi geliyor... bir de ballı limonlu sıcak su içsen iyi gelir...  öksürüğe ıhlamur iyi gelir onun sakıncası yok diye biliyorum

cnm burda bi dahiliye doktoruna gittim antibiyotik ve gargara verdi emin olamadım kendi doktorumu aradım kac haftada oldugumu sordu kullanabalirsin dedi gargarayı bi kac kez yaptım ama antibiyotikten içmedim hala cok uzarsa diye korkuyorum cok ökrürüyorum bogazım parcalanıyor resmen

huzur

canım öksürüğe balın içine zencefil koyup birazda karabiber koyup yiyorlar ama hamileyken yenirmi bilmiyorum.
bal yumuşatır ama

izemsevi

hamileyken yiede çok bitkisel şeyler tükektmemk lazım kızlar ya bana güzel sade bir krep tarifi verebilirmisiniz

CAN TANEM

Alıntı yapılan: M A S A L - 12 Temmuz , 2013, 15:55:12
canım öksürüğe balın içine zencefil koyup birazda karabiber koyup yiyorlar ama hamileyken yenirmi bilmiyorum.
bal yumuşatır ama

canım ballı süt içiyorum ama benimki içerdfen gelen bi öksürük degil bogazımdaki faranjit gıcık yapıyor o yüzden nogazımı iyileştiren bişeyler yapmam lazım...