Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

neyi boykot ettin öyle gene sen yapcan kardeş işleri en iyisi çok biriktirme yavaştan yavaştan yap

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Temmuz , 2013, 11:21:55
neyi boykot ettin öyle gene sen yapcan kardeş işleri en iyisi çok biriktirme yavaştan yavaştan yap

yook o zaman da yavaş yavaş yapacağım...istemediğim yere gönderdiler... gerçi daha sonra istediğim yere gideceğim... müdürüm benim bu boykotlarıma alıştı geçen de yıllık izinde sorun çıktı bir günlük  boykotumla düzeldi :ehi: :ehi: :ehi:

burda kapris yapmadan işler yürümüyor geç de olsa anladım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Temmuz , 2013, 11:28:08

yook o zaman da yavaş yavaş yapacağım...istemediğim yere gönderdiler... gerçi daha sonra istediğim yere gideceğim... müdürüm benim bu boykotlarıma alıştı geçen de yıllık izinde sorun çıktı bir günlük  boykotumla düzeldi :ehi: :ehi: :ehi:

burda kapris yapmadan işler yürümüyor geç de olsa anladım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

iyi valla güzelmiş :k06:

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Temmuz , 2013, 11:18:21
valla ben kendi çapımda boykottayım o yüzden pazartesiye kadar iş yapmayacağım...  oyüzden çok fazla boş vaktim var... normalde çok işim var  :ehi: :ehi: :ehi:
bnde kendi kendime izn verdm cumaları tatil havasına giriyorm  :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: nelss - 12 Temmuz , 2013, 11:31:41
valla ben kendi çapımda boykottayım o yüzden pazartesiye kadar iş yapmayacağım...  oyüzden çok fazla boş vaktim var... normalde çok işim var  :ehi: :ehi: :ehi:

seninki daha iyiymiş :ehi:

CAN TANEM

slm kızlar nasılsınız? :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de öyleyimdir cuma günü öğleden sonra acil işleri yaparım sadece

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Temmuz , 2013, 11:30:52
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Temmuz , 2013, 11:28:08

iyi valla güzelmiş :k06:

ne yapsın bana muhtaç

izemsevi

valla siz iyisiniz kızlar hoşgeldin cantanem kızlar ben eve gider malum öğle arası görüşürüz :wave:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 12 Temmuz , 2013, 11:37:48

iyiyim canım sen nasılsın... cuma rehaveti çöktü, inşallah akşam oğluma kavuşacağım

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Temmuz , 2013, 11:37:10
Alıntı yapılan: nelss - 12 Temmuz , 2013, 11:31:41

seninki daha iyiymiş :ehi:
kendimi sadtlandrdm cumaları tatil moduu  :laughing7: bi iş olsuun ufffffff sinir olurum  :cussing:
p.teside ilk ise baslama günü hç sevmemm p.tesidn iple çekerm cumayı  :suclu: :suclu:
c.tesi pazar değme keyfime  :occasion14:

nelss

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Temmuz , 2013, 11:41:56

iyiyim canım sen nasılsın... cuma rehaveti çöktü, inşallah akşam oğluma kavuşacağım

Benim pek iyi oldugum söylenemez canım bogazım faranjit olmus öksürmekten ölüyorum bitkisel olarak ne iyi gelir ki :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bitki çayıiçme istersen, adaçayı iyi gelir ama hamilelikte tavsiye edilmez... adaçayı ya da sirkeli suyla gargara yap özellikle sirkeli su çok iyi geliyor... bir de ballı limonlu sıcak su içsen iyi gelir...  öksürüğe ıhlamur iyi gelir onun sakıncası yok diye biliyorum

nelss

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 12 Temmuz , 2013, 11:43:47
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Temmuz , 2013, 11:41:56

Benim pek iyi oldugum söylenemez canım bogazım faranjit olmus öksürmekten ölüyorum bitkisel olarak ne iyi gelir ki :dontknow:
ben faranjit oldğmda gittm doktora ilaç verdi esm kullandırtmadı k.v. zeytinyağı pekmez kaynatms hergün sabah 2 kasık z.yağ pekmez karısımına turunç sıkıp içtm 2 haftada geçti
hamileyken hastalığı atlatmak zor oluyor  :icon_pale: :icon_pale: