28 Mart , 2024, 13:57:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

tünaydınıda geçti  artık  :k06:

Shadowqueen

:ehi: :ehi: muhabbet açalım dedik olmadı mı yani  :icon_scratch:

Emine

Oldu oldu  :k06: Canım senin bu tatil için verdiğin fiyat tek kişi mi çocuklardan ayrıca para alıyorlar mı ?

Shadowqueen

Tamam o zaman :)) Valla şöyle bir yazı buldum 0-6 Yaş Ücretsiz   7-12 Yaş 50 İndirimli   

Emine

Havuz hijyeni içime sinmiş olsa yine aynı yere gidelim diyeceğim ama havuzu daha temiz bir yer bulur muyum diye yorumları falan okumam lazım sitelerden. Bir de gittiğimiz otel yeşillikler içindeydi ağaçlar böcek sesleri falan   gece bacağımda yürüyen birşey hissettim tuttuğum gibi fırlattım duvara ışıkları açtık hamam böceği feryat figan  :ehi: odayı ilaçladılar ama geceleri biraz tedirgin oldum tabi 5 yıldızlı otelde beklemediğim bi durumdu ama bahçeden mi geldi bilmiyorum artık. Onun dışında yemekler falan güzeldi ama yine de yaşadığım olay bi tık düşündürüyor beni  ::)

Shadowqueen

Amannnnn yarabbim içime su serptin  :ehi: :ehi: Böceklerden acayip tiksinirim en ufağından bile ki hamamböceği korkulu rüyam. Ben o yüzden çalıya oturamam, çadırda kalamam, bahçeli evlerde en alt katta cam kapı açık yatamam.... Bu dediğim otelde normal oda ayırttım ama bahçe katı villa tipi odalarda var sanırım ben onlarda asla kalamam. Umarım bizim odamızda üst katlardadırda böyle bir problem yaşamayız.... Anlat anlat sen böyle şeyleri acayip moral oluyor  :ehi: :ehi: :ehi: Bu arada dediğim otelin yorumları çokta iyi bir de sen bak istersen...Biz 14-20 temmuz arası gideceğiz

http://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g659068-d632500-Reviews-Royal_Palm_Resort-Palm_Beach_Gold_Coast_Queensland.html

Emine

Resimlerine baktım güzel temiz görünüyor , yorumları da okuyayım bakalımm ::)

Bizim aradığımız özellikler yetişkin ve çocuk havuzu ayrı olan, su kaydırağı bulunan, denize de girilebilecek, yemekleri çeşitli ve lezzetli , çocuklar için etkinlikleri olan mümkünse çocuk parkı da olan, animasyonu eğlenceli , havuzu temiz odalarda televizyonu bulunan ( Bir kez Karadeniz turundaydık odaya geldik görevliye TV kumandası nerede diye sordum adam hangi TV 'nin dedi televizyon yokmuş odada  :ehi: ) Çarşıya vs yakın gezilecek yerlere yakın , mümkünse yeşil mavi birarada :) Biri tutsa biri tutmuyor zaten neyse şu yorumları okuyayım sizin otelin :)

Shadowqueen

Valla dediğinin çoğunu bizde ailecek ilk kez tatile gideceğimiz için bende arıyordum ve Antalya yı her ne kadar istemesem de böyle bir otel bulduğum için tereddütsüz aldık tatilimizi... Biz dışarı çıkıp gezmeyi düşünmüyoruz o yüzden pek çevresine bakmadım ama diğer tüm özellikler mevcut ;)

Shadowqueen

Bu arada ben yorum için yanlış sayfa paylaşmışım sanırım, siz arama motorundan bakarsınız olmazsa. Benim paylaştığım ne hikmetse yurtdışı olarak gözüküyor  :ehi: :ehi:

Emine

Ben de doğrudan resimlere baktım evet otel Avustralya daymış  :toothy10: Allah bir gün oraları da nasip eder inşallah  :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Emine - 20 Mayıs , 2013, 16:38:35
Ben de doğrudan resimlere baktım evet otel Avustralya daymış  :toothy10: Allah bir gün oraları da nasip eder inşallah  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: inş.

Emine

20 Mayıs , 2013, 17:23:24 #26 Son düzenlenme: 20 Mayıs , 2013, 19:48:21 Emine
Sizinki sanırım burası http://www.gezi.com/royal-resort-hotel-kemer_yorum+sikayet-TR749UE-1.html
Moralini bozmak istemem ama yorumları okuyorum şimdilik memnun kalana rastlamadım inşallah sizin tatiliniz güzel geçer  :-\

Gerçi yorumlar da kişiye göre değişebiliyor bizim son gittiğimiz otel için aç kaldıklarını söyleyen olmuştu internette o kadar çok çeşit vardı sabahtan gece yatana kadar yemek çıkıyordu biz de hijyenden memnun kalmadık.

~ERVA~

Emine

Alıntı yapılan: ~sarecik~ - 20 Mayıs , 2013, 17:25:35
Selam kızlar  :hello:
Selamm  :wave: Siz yazı nasıl geçirmeyi planlıyorsunuz? Bir de ramazan olacak oruç tutulacak tatil planını ona göre düşünmek lazım  ::)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Emine - 20 Mayıs , 2013, 17:23:24
Sizinki sanırım burası http://www.gezi.com/royal-resort-hotel-kemer_yorum+sikayet-TR749UE-1.html
Moralini bozmak istemem ama yorumları okuyorum şimdilik memnun kalana rastlamadım inşallah sizin tatiliniz güzel geçer  :-\

Gerçi yorumlar da kişiye göre değişebiliyor bizim son gittiğimiz otel için aç kaldıklarını söyleyen olmuştu internette o kadar çok çeşit vardı sabahtan gece yatana kadar yemek çıkıyordu biz de hijyenden memnun kalmadık.

Ben oradaki yorumları okudum ama inan aldırış etmedim neden dersen, bir sinemaya gitmeden öncede yorumları okuyorum 10 kişiden 8 i beğenmemiş oluyor ama ben mesela filmi çok beğeniyorum. Zevkler beğeniler çok göreceli... Ben dünyaları yiyen biri değilim günde 2 öğün anca yerim oda abaratif şeyler olsa da olur. Benimde önem verdiğim hijyen ve odaların temizliği umarım sorun yaşamayız... Ben direk otele gitmiş akrabamdan fikir aldım çok güzel ve iyi fiyat mutlaka gidin dedi. Firma ile de görüştüm 2012 den sonra tüm kadro değişmiş umarım doğrudur ve memnun kalırız  :icon_thumright: