28 Mart , 2024, 12:45:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

Aşkk

o zaman bilmeden yorum yapmayalım tatlım oldu mu  :opucuk:
biz en azından hakaret vari küfürlü konuşmuyoruz nerde ne konuşulacağını da gayet iyi biliyoruz  :icon_thumright:
daha önce neden bu sayfaya bir göz atmadın da şimdi atıyorsun o zaman da rahatsız edici şeyler oluyordu  ???

çıtır anne

gunlerdir dedigin 3 gun onlar o forum acildigindan beri laflar ediyo bence
bize dediklerini onlara demelisin once onlar konustu
hemde cok agir ithamlarla cigerlerimizde bes para etmez olduk yilanda olduk terbiyesizde olduk
ve daha neler neler bunlar en basitleri bu laflari bize degil onlara soyle canim sen  :laughing7:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: çıtır anne - 29 Mayıs , 2013, 00:54:15
canim benim  bu tarafsiz bi yorum.olmamis
bizim amacimiz kimseyi kiskirtmak degil biz burdan konusuyoruz
onlarin yaptigi gibi onlarin arkalarindan konusup hic bisey gizlemiyoruz
ve burasi dedigin gibi herkeze acik bi sayfa ve isteyen istedigini konusur
kimse kimsenin ne konustuguna karar veremez biz bunlari konusuyoruz
sen istiyosan gel baska bisey konus biz sana ne diyosun demeyiz
cunku haddimizi biliyoruz saygilar...

Sizin önceki yazışmalarınıza istinaden demek ki fikir ayrılığınız mevcut bu doğrultuda da konuşmalar oluyor... Fakat bunu uzatmanın manası olduğunu düşünmüyorum. Şu sıralar sürekli aktif değilim ama diğer gruptada mevcutum burada herhangi bir konuşma olmadığında orada da olmuyor... İfade etmek istediğim eğer siz konuşmazsanız onlarda konuşmaz.... Buradan kim konuşmaları taşıyor veya kim gizliden takip ediyor bilemem. Ben bu tarz şeyleri sevmem yapanıda tasvip etmem... Fakat bildiğim eskiden böyle şeylerin olmadığı. Biz bu sayfalar da kimseyle paylaşamadığımız şeyleri paylaşır fikir alışverişi yapar vakit bulduğumuzda da hoş muhabbetler yapardık.... Ben tabiki istediğim zaman gelir istediğim konuşmaya dahil olurum ama ifade etmek istediğim şey sizleri tanımıyorum ve yazışmalarınızdan ötürü negatif enerji aldığım bir yerde ne konusu açıpta sizinle konuşacağım bunu çözemedim arkadaşım.... Kesinlikle yazımı okursan tarafsız olduğunu bence anlarsın....Burada kimse ile polemiğe girecek durumda değilim. Ben düşündüğümü yazıyorum bence sizde kendinizi yıpratmamak adına daha hoş sohbetler yapabilirsiniz diyorum. Saygılarrrr

Shadowqueen

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 29 Mayıs , 2013, 01:00:38
o zaman bilmeden yorum yapmayalım tatlım oldu mu  :opucuk:
biz en azından hakaret vari küfürlü konuşmuyoruz nerde ne konuşulacağını da gayet iyi biliyoruz  :icon_thumright:
daha önce neden bu sayfaya bir göz atmadın da şimdi atıyorsun o zaman da rahatsız edici şeyler oluyordu  ???

Ben daha öncede bu sayfaya göz atıyordum merak etme tatlım sen, ben sadece şuanda konunun gereksiz uzadığını ve her iki tarafında gereksiz yıprandığını söylüyorum... Polemik yaratacak bir durum yok  :icon_thumright:

Aşkk

yok canım polemik yaratacak bi durum yok ta ama böyle konuşursan olmaz tarafız olduğunu söylerken çelişiyorsun burda konuşma olmasa orda olmaz diyosun ama arkadaşımın dediği gibi orada zaten çoktan başlanılmış anladın  ;) bu uyarıları bize yapacağına diğer tarafa da yap tabi yapabilirsen  ::)

çıtır anne

bize hakaretler ediliyo gizli sakli bizde cvpimizi acik acik veriyoruz
cunku kimseden korktugumuz yok.
biz kendimizi yipratmiyoruz anlimiz acik yuzumuz ak cunku
biz bunlari konusmak istiyoruz
vede yanlis anlama ama  kimseyede bu kaonuda fikrinide sormadik  :opucuk:  :laughing7:

Shadowqueen

Arkadaşlar hala anlatmak istediğim şeyi anlamıyor ve kendi doğrularınızda ilerliyorsunuz. Bu konu başlığı nedir? Herkese açık mıdır? Herkes burada istediğini konuşur doğru ama siz 3 kişi tek bir konu hakkında konuşuyorsunuz madem birilerine karşı açık açık cevap vermek istiyorsunuz verin... Bir başlık açın orada istediğinizi yazın mesela. Ben buraya giriyorum sohbet muhabbet edeyim diye hala dediğiniz üzere karşı tarafa verilen cevaplar mevcut. Selam versem 2 mesajdan sonra umursayacak mısınız? Bakın bakalım geçmişe kaç kere selam vermişim kaçınız yanıt vermişsiniz lütfen biraz yapıcı olalım.....

Shadowqueen

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 29 Mayıs , 2013, 01:09:13
yok canım polemik yaratacak bi durum yok ta ama böyle konuşursan olmaz tarafız olduğunu söylerken çelişiyorsun burda konuşma olmasa orda olmaz diyosun ama arkadaşımın dediği gibi orada zaten çoktan başlanılmış anladın  ;) bu uyarıları bize yapacağına diğer tarafa da yap tabi yapabilirsen  ::)

Ben gördüğümü yazıyor çelişmiyorum, sizin yazdıklarınıza göre düşündüklerimi yazıyorum ki karşı tarafı neden uyarı yapamıyacak mışım??? Neyi ifade etmek istiyorsun canım

Aşkk

o zaman doğru görmüyorsun  ;) neyi ifade ediyorum biliyomusun bize böyle konuştuğun gibi karşı tarafa da konuşsan seni orada azarlar ve atarlar emin ol  :icon_thumright:
ayrıca amacın buraya gelip sohbet etmek ise gelirdin herhangi bişiden konu açar bizde devamını getirirdik  :opucuk:

çıtır anne

sen foruma uzun zamandir girmedigini soyluyosun simdide muhabbete geldim diyosun
bu celiski degilde nedir biz burda konusmak istiyoruz burda konusuyoruz baska yerdede konustuk ama
burda muhabbet etmek hosumuza gidiyo
oraya soyleseydin madem konusmayin bosverin diye niye demedin
yada islerinin yogunlugundan takip edemedini soyluyosun ama bizim burdan muhabbetimizi onlarin ordan
muhabbetini cok iyi biliyosun nasil oluyo bunlar celiski degilde ney
bize susun diyosun adeta ama onlara neden demiyosun biz sen sus dedin diye susmayiz
veya konus dedin diyede konusmayiz ki  :laughing7:

Shadowqueen

Ben giriyorum ama muhabbet edicek konu bulamıyorum demek istedim siz neyi nasıl anladınız bilemem.... Foruma girdiğimi ama bakıp çıktığımı ifade ettim bunda yanlış birşey bulamıyorum. Ayrıca ben onların o tarz konuşmalarına denk gelmediğim için uyarıda bulunmadım. Onlarla yaptığım muhabbet içinde denk geldiğinde tabiki kendilerine de söylerim çünkü boşuna kendinizi yıpratıyorsunuz. Sonuçta güzel muhabbetler geçmiş bir paylaşımınız var. Siz bir çizgidesiniz ve neyi nasıl görmek istiyorsanız öyle görüyorsunuz maalesef... Benim bu zamana kadar kimseden korkum olmadı. Veya bir yerden atılacağım azar yiyeceğim vs gibi durumlar içinde düşündüğümü söylemekten asla geri kalmadım.

Daha önceki mesajda yazdığım gibi geçtiğimiz günlerde geldiğimde 3 kere selam verdiğim ve Hatice dışında sanırım kimseden cvp alamadığım oldu... Dolayısıyla cvp alamadığım kendi konuşmalarına devam ettiğiniz noktada nasıl bir muhabbet açılır ki. Yazdığınız şeyleri biraz düşününde yazın arkadaşlar. Herkese haddini bildiririz konuşmaları yapmayın lütfen. Daha fazla uzatıp kendi canımıda sıkıp sizi de sıkmak istemiyorum... İyi geceler

Aşkk

bende uzun zamandır girmiyorum canım muhabbet kısmına seninle bu sayfada hiç karşılaşmadık ama selam verip almadığın insanlar diğer grupta canım çünkü onlar hep buradaydı  ;)
beni sıkıyosun neden biliyomusun hala sadece bizim konuştuğumuzu söylüyorsun yerinde olsam diğer sitede geçmişi bi okurum çünkü sayfalarca bizden bahsediliyor görmemen de çok manidar  :icon_scratch:

çıtır anne

Sizin önceki yazışmalarınıza istinaden demek ki fikir ayrılığınız mevcut bu doğrultuda da konuşmalar oluyor... Fakat bunu uzatmanın manası olduğunu düşünmüyorum. Şu sıralar sürekli aktif değilim ama diğer gruptada mevcutum burada herhangi bir konuşma olmadığında orada da olmuyor... İfade etmek istediğim eğer siz konuşmazsanız onlarda konuşmaz.... Buradan kim konuşmaları taşıyor veya kim gizliden takip ediyor bilemem. Ben bu tarz şeyleri sevmem yapanıda tasvip etmem... Fakat bildiğim eskiden böyle şeylerin olmadığı. Biz bu sayfalar da kimseyle paylaşamadığımız şeyleri paylaşır fikir alışverişi yapar vakit bulduğumuzda da hoş muhabbetler yapardık.... Ben tabiki istediğim zaman gelir istediğim konuşmaya dahil olurum ama ifade etmek istediğim şey sizleri tanımıyorum ve yazışmalarınızdan ötürü negatif enerji aldığım bir yerde ne konusu açıpta sizinle konuşacağım bunu çözemedim arkadaşım.... Kesinlikle yazımı okursan tarafsız olduğunu bence anlarsın....Burada kimse ile polemiğe girecek durumda değilim. Ben düşündüğümü yazıyorum bence sizde kendinizi yıpratmamak adına daha hoş sohbetler yapabilirsiniz diyorum. Saygılarrrr
[/quote]

canim bak bu senin msjin madem onlarin bu tarz konusmalarina denk gelmedin bunlari nerden biliyosun
celisiyosun hala kendinle komik oluyo  :laughing7:

Shadowqueen

önceden olsa usanmadan geçmişi okurdum şimdi zilliden fırsat bulup pc başında istediğimi yapabilirsem kar oluyor....  :k06: :k06: Neyse ciddi anlamda görmedim gördüğümde sen o şu farketmez yazarım zaten... Benim herkesle muhabbetim vardır ve farklıdır  :flowers: Neyseeee madem açın muhabbet edelim o zaman ne diyeyim artık parmaklarım yoruldu

çıtır anne

bende muhabbete gelmiyorum.uzun zamandir
sirf bu konu hakkinda konusmak icin giriyorum arkadaslarina
soylediginde onayliyacaklardir  :laughing7: