Grip oldum :(:(

Başlatan mehtap0753, 17 Mayıs , 2013, 13:35:50

« önceki - sonraki »

mehtap0753

kızlar boğazım acıyo kemiklerim sızlıyo 2 gündür ateşim çıkıyo ara ara bide hamileyken grip olupta ne yaptınız ilaçta içemiyorum dr a da ulaşamadım ne yapsamki elimi kaldıracak halim yok:(:(

ayy

kuzum geçmiş olsun acil şifalar inşallah :amin: :amin: :amin:
hamileyken biçok ot içilmiyor dikkat et canım.hamişken içilen ilaçlar var druna ulaşmaya çalış ilaç verecektir sana :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: ♥  ﻪկկ  ♥    ☾★    ♥ - 17 Mayıs , 2013, 13:40:56
kuzum geçmiş olsun acil şifalar inşallah :amin: :amin: :amin:
hamileyken biçok ot içilmiyor dikkat et canım.hamişken içilen ilaçlar var druna ulaşmaya çalış ilaç verecektir sana :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tamam cnm evet bende çay falan içmiyim o zaman gözlerim yanıyo ya neyse birazdan tekrar ararım dr u allahtan yarın hafta sonu yatar dinlenirim dün izin aldım gelmedim işe ama bugün mecbur geldim:(

ยรlคภ๓คz göภlüm

dr.una sor, ateş ve ağrı için minoset veya parol veriyorlar.... sıcak suya limon sık, bal koy iç... boğaz ağrısı varsa sirkeyle gargara yap... geçmiş olsun

mehtap0753

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Mayıs , 2013, 13:45:51
dr.una sor, ateş ve ağrı için minoset veya parol veriyorlar.... sıcak suya limon sık, bal koy iç... boğaz ağrısı varsa sirkeyle gargara yap... geçmiş olsun

tamam cnm şimdi yapıyorum çok teşekkürler hepinize ne zormu normalde olsam ilaç almıştım geçmişti:(

makaron

mehtapcım nasıl becerdin bu havada grip olmayı. biz yakın oturuyoruz sanırım havalar gayet güzel gidiyo. iş yerinde falan mikrop mu aldın yoksa? geçmiş olsun yat dinlen.. tecrübem olsa tavsiyede bulunurdum.

mehtap0753

Alıntı yapılan: makaron - 17 Mayıs , 2013, 13:54:13
mehtapcım nasıl becerdin bu havada grip olmayı. biz yakın oturuyoruz sanırım havalar gayet güzel gidiyo. iş yerinde falan mikrop mu aldın yoksa? geçmiş olsun yat dinlen.. tecrübem olsa tavsiyede bulunurdum.

ay cnm valla ne biliyim ben ama bi soğuk bi sıcak oldu ya heralde ordan

birde kapalı ortamda çalışıuyorum kalabalık bir şirketteyim illaki geçmiştir birinden:(çokta korurum kendimi pimpiriklide değilim ama korurdum napalım geçecek inşş sen nasılsın bu arada cnm

makaron

iyiyim canım bende sana yazacaktım. Bülent beye gittim. amelyat için acele etme dedi. o arada dediğim perinatologa gittim. çok memnun kaldım. bir hormondan bahsetti. sende o yuksek buyuk ihtimalle dedi. düşükte yapmamın ve gec hamile kalmamın sebebi oymuş. kan verdim gerçekten yüksek çıktı!!! meger bende pko varmış!!!! ultrasonda gorunmediği için hep yok dediler ama bu hormon yuksekse yanında insulin direnci varsa pkodan bahsetmeliyiz dedi dr. şeker ilacını düzenledi, ekstra takviyeler verdi. pıhtılaşma için asprin verdi. yeni başladım haplara 15 gün sonra goriyim dedi. bakalım. işler yoluna giriyor gibi :) sağol merak ettin.

mehtap0753

Alıntı yapılan: makaron - 17 Mayıs , 2013, 14:02:57
iyiyim canım bende sana yazacaktım. Bülent beye gittim. amelyat için acele etme dedi. o arada dediğim perinatologa gittim. çok memnun kaldım. bir hormondan bahsetti. sende o yuksek buyuk ihtimalle dedi. düşükte yapmamın ve gec hamile kalmamın sebebi oymuş. kan verdim gerçekten yüksek çıktı!!! meger bende pko varmış!!!! ultrasonda gorunmediği için hep yok dediler ama bu hormon yuksekse yanında insulin direnci varsa pkodan bahsetmeliyiz dedi dr. şeker ilacını düzenledi, ekstra takviyeler verdi. pıhtılaşma için asprin verdi. yeni başladım haplara 15 gün sonra goriyim dedi. bakalım. işler yoluna giriyor gibi :) sağol merak ettin.

cnm süper bi haber bu hadi bakalım aman tedavini ihmal etme güzel haberlerini alıcaz seninde bak gör asla umudunu yitirme ayyy sevindim valla :hello2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun  :opucuk: ilac atamiyosun o yüzden bol bol papatya cayi filan ic iyi gelir
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

elfo

ateşini sık sık ölçtür 38 derecenin üstüne çıkarsa acile git. gebelikte ateş zararlı ama korkma ben defalarca ateşlendim. eşim sırtımı zeytinyağıyla ovdu her defasında terledim ateşim düştü. geçmiş olsun  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.