29 Mart , 2024, 02:09:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANLARRRR.....

Başlatan doğangüneş, 16 Mayıs , 2013, 00:35:22

« önceki - sonraki »

doğangüneş

Canlarım yaa kusura bakmayın tek tek isim belirtemiyorum ama
Mesajlarınızı okudukça gözyaşlarımı tutamıyorum  :y25: :y25: :y25:
Hepinizin guzel dualarina ben yürekten âmin diyorum
Rabbim sizin icin cok cok guzel seyler dilemiş olsun insallah :amin:
Yaptığınız dualar kat kat fazlasıyla sizlere donsun :amin:
:opucuk: :opucuk:

CAN TANEM

Rabbim bu mübarek aylar ve bu güzel gün hürmetine acil şifalar versin  :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

ayşecim canım Rabbim acil şifalar versin inşallah bişiciği kalmaz annenin

mübarek günün hürmetine inşallah düzelir annecin ve bütün hastalar  :amin: :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

Rabbim acil şifalar versin canım Rabbim Regaip kandili hürmetine annenizi size bağışlasın  :amin:  :amin:  :amin:

doğangüneş

Âmin kızlar Allah razı olsun hepinizden :opucuk:
Dualarınız ilaç gibi geliyor yüreğime su serpiliyor sanki  :love9:

doğangüneş

Tekrar tekrar okuyorum okudukça rahatlıyorum  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda annen sagligina kavusur  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

bu gece hurmetine rabbim sifasini versin cumlemizin duasini kabul etsin

♣ ђคtเςє ♣

rabbim yardımcınız olsun  :sad1: tez vakitte geçer kurtulursunuz bu sıkıntıdan inşallah, Rabbim acil şifalar versin   :amin: :amin:

ayy

canım çok geçmiş olsun anneciğine acil şifalar versin rabbim inşallah :amin: :amin: :amin:
ameliyattan sonra tertemiz olur bişeycik kalmaz inşallah :amin: :amin: :amin:
bol bol kuran okuyun dualr okuyun.okunacak dua sure olursa yadımcı olurum tatlım :amin: :amin: :amin:
yegenim yaptıgımız dualr okudumuz  kuran hürmetine şimdi çok iyi oldu Allaha milyarca kez şükürler olsun  :amin: :amin: darısı sizin başınıza  anneciğinde biran önce sağlığına kavuşur inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doğangüneş

Cnlarim Allah sonsuz kere razı olsun hepinizden  :opucuk:
Aysecim cok cok saol Cnm dualar dualar zaten onlar olmasaydi ne ise yarardik
Rabb'imizde oyle buyurmuyor mu
Hepinizi öpüyorum  :opucuk:

Balböceği

Canım pek sormak istemiyorum ama merak ediyorum nasıl anladı annen belirtisi neydi ?  :sad1:

makaron

canım ayşecim haklı. kısa bir süre önce eşimin bir rahatsızlığını ogrendik. çok korktuk. hemen amelyat olacak dediler. ne kadar üzüldüm anlatamam. burda bin kere allah razı olsun arkadaşlar dua okudular. hem ben cok rahatladım hem de o işte bir uzmana gittik. ohoo daha amelyata çok var merak etmeyin dedi bizi rahatlattı. belkide duaların hürmetine şimdilik iyiyiz çok şükür. o nedenle bizim de yapacağımız bişey varsa, ne biliyim okunacak dua, sure vs. varsa ben de elimden geldiğince yardım ederim. Şu mübarek günlerde dualarımız kabul olur inşallah.