kesilen sutumu geri getirebilirmiyim

Başlatan cute552, 14 Mayıs , 2013, 17:33:52

« önceki - sonraki »

cute552

Emzirmeyeli 2.5 ay olucak siktigimda damla damla geliyor pompayla duzenli sagsam sutum artarmi birkackez denedim 5 -6 damladan sonra gelmiyor ama memeyi elimle kavrayip siktigimda geliyor zorda olsa sizce gelirmi en azindan gece emzirsen hem cocuk icin saglikli hemde mama yapmak zorunda kalmam

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

cute552

cute552

siteye girmeye girmeye unutulmuşum heralde  :-[

ayy

unutulmak olurmu kuzum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kızlar görmemeiştir ya da bu konuda bişey diyemiyolardır :opucuk: :opucuk: :opucuk:
benmde fikrim yok bu konuda ama süt yapan gıdalarla takviye olursan olabilir diye düşünüyorum. :amin: :amin: :amin: :flowers:

cute552

belkide ondandır uzun zaman oldu girmeyeli unutuldum diye düşündüm muhabbetlerden geri kaldım kimler ne yaptı hiç bilmiyorum giremediğimden olsun bende başka sitelerde araştırırım sen naptın bebek falan varmı

mavişim80

kesinlikle böyle birşey yapma
göğsüne zarar vermiş olursun.
ben de denedim sonrasında cok acı hissediyorsun
ve sıktıgında ileride allah kourusun baska baska sorunlar cıkarmıs sıkma sakın

Shadowqueen

2,5 ay emzirmemiş olmanız büyük bir zaman dilimi, muhtemelen tekrar sütünüz gelmeyebilir. Gelenlerde içinde kalan vitamini olmayan sıvı birikimi olabilir. Bence doktora başvurmanız daha iyi olacaktır. Göğüsünüzle sürekli oynamanız ilerleyen zamanlarda farklı durumlar yaratabilir. Hakkınızda hayırlısı olsn....

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Bencede deneme canim hem gögsüne zarar verirsin hemde kendin üzülürsün sonunda :sad1:
Benim bi kiz arkadasim birtürlü emziremedi olmadi yani sonra sütü kesildi, kiz pisman oldu emziremedigine.
Süt kesileli 2 hafta olmasina ragmen daha getiremedi sütü cok cabaladi, dedigin gibi ucunu baya bi sıktı süt damla damla geldi, geldikce bu tabi baya bi sevindi ama olmadi, doktora felan gitmisti doktor gidince daha gelmez kendini cabalayip üzme daha demisti.  :'( Yani  olmayinca olmuyor canim birak bence hic deneme :opucuk:

laracroftt

gıttyse gerı gelmez canım malesef.yıpratma bosa kendını

cute552

Uzuldum simdi zaten fazla emmedi diye cok uzuluyorum denemem bureaus

iklima

Bence dr u na danış muhakkak canım
En doğrusunu o sana soyliycektir
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!