27 Nisan , 2024, 08:32:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlar Bakın Hele

Başlatan destina06, 09 Mayıs , 2013, 12:58:11

« önceki - sonraki »

destina06

09 Mayıs , 2013, 12:58:11 Son düzenlenme: 09 Mayıs , 2013, 19:31:06 destina06
Arkadaşlar bebek isteyenler  listesini yenileyelim herkes nickiyle birlikte adını da yazsın.Dua ederken isim isim sayıyorum ama listemde olan isanların bazıları hamiş ama konu açmadığı için bilemiyoruz.O yüzden liste yenilensin istedim :opucuk:

destina06 (Şule)
AYŞE TEYZE(Ayşe)
CANTANEM(Aynur)
Uslanmaz Gönlüm(Ayşe)
Mutluluk (Saadet)
nazlıyarim (Canan)
Vanilya (Duru)
Masal12(Armagan)
Ayşecik85(Ayşe)
Makaron (Aslı)
Baharım (Suzan)
İnsu (İnsu)
Dilara Işık (Dilara)
aşkitoom (Kezban)
Nagis0626 (Nagihan)
Elif
BuruÇ (Burcu)

Kızlar aklıma gelenler bunlar diğerleri de yazsın buraya yeni listemiz oluşsun :opucuk:

aşkitoom

cnm adım kezban,bugün gebelik için kan tahlili verdim inş gebelik vardır.dua edersen çok sevinirim :opucuk:

ayşecik85

Şulem Allah razı olsun canım beni de yazmıssın bende yazayım bi kağıda bende isim isim dua edeyim inşaallah
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

herkes dua listesini yenilesin diye açayım dedim canım :opucuk: mubarek günler yaklaşıyor birbirimize duadan başka edecek yardımımız yok çünkü

ayşecik85

haklısın canım Allah razı olsun
nerede yaşıyorsun canım sorayım dedim erol tavmergene gidicem dedin de merak ettim canım

Nagis0626

:ehi: :amin:benide yazarsan canım sevinirim dauları birbirimizden eksik etmeyelim rabbim burda isteyen herkesin biran önce kucakları ikiz dolsun inşallah benide listeye alırmısın canım
rabbim hayırlısı olsun

Nagis0626

birde benim ablam var teyzemin gelini o net kullanmıyor aşılama denemesine rağmen 8 senedir bebeği yok onuda araya yazarsan çok sevinirim adı elif şimşek lütfen admincim
rabbim hayırlısı olsun

destina06

meleğimgel

arkadaşlar adetime 5 gün var fakat bugün sabah uyandığımda idrarımı yaptıktan sonra afedersiniz peçeteyle silinirken  pembe nokta nokta sümükümsü ufacık parçalar geldi sonra aradan bir saat sonra tekrar ufacık geldi neyden kaynaklanabilir

Nagis0626

benim adım nagihan canım aşılama devresine gireceğim dualarınızı bekliyorum
rabbim hayırlısı olsun

meleğimgel

inş hayırlısıyla anne olursun canım

Nagis0626

amin canım artık insan yoruluyor valla :-ooo
rabbim hayırlısı olsun

meleğimgel

bende yorgunum :dontknow: ama inanıyorum birgün hepimiz anne olucaz :) can veren Allah yeterki ol desin :)

Nagis0626

öyle tabiki ama yaşayan bilir derler ya çok doğru
rabbim hayırlısı olsun

ayy

ben ezberlemişim laa hepinizin ismini :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: