16 Nisan , 2024, 14:57:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Suzan'ım (Baharım) Mutlu Yılllar

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 07 Mayıs , 2013, 10:48:48

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

doğum günün kutlu olsun suzan.tüm güzellikler seninle olsun  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN... İNŞALLAH BU YIL EN UNUTULMAZ, EN GÜZEL ANLARINI YAŞARSIN... AİLENİZE GÜZEL BİR MİSAFİR GELİR VE MUTLULUĞUNUZ KATLANIR

ayy

MUTLU YILLAR KUZUM İYİKİ VARSIN İYİKİ TANIMIŞIM SENİ :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: İNŞALLAH SENEYE MİNNAK AYAKLI BIDIĞINLA BİRLİKTE KTLARSIN YENİ YAŞINI :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: HEP MUTLU OL İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

mutlu yıllar canımmm.Tüm dileklerin gerçek olsun :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

KONUYU BEN AÇAYIM DEDİM Bİ BAKTIM AYŞEM DAVRANMIŞ  :opucuk:

NİCE YILLARA SUZANIM... ALLAH SEVDİKLERİNLE UZUN UZUN SAĞLIKLI YILLAR GEÇİRMENİ NASİP ETSİN. TÜM DİLEKLERİN KABUL OLSUN  :amin:

ayy

bende ilk konu açmak için girmiştim ama uslanmaz ayşem çok hızlı çıktı :love9: :love9: :love9: :ehi: :ehi: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

o zaman ben kazandım, alkış bana  :ehi: :ehi: :ehi: :muzz: :muzz:

suzan forumda ne kadar sevildiğini görüyorsun dimi  :flowers: :flowers: :flowers:

suzannn

teşekkür ederim arkadaşlar allah razı olsun güzel dilekleriniz için düşündüğünüz için çok sağolun çok sevindirdiniz beni

melek100lü

:alkış: nice senelere canım inşallah yeni seneye bebişinle kutlarsın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  doğum günün kutlu olsun  :opucuk: :love9: :alkış: