28 Mart , 2024, 17:23:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

(destina06) ŞULEM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN KUŞUM

Başlatan ayy, 05 Mayıs , 2013, 13:45:45

« önceki - sonraki »

ayy

05 Mayıs , 2013, 13:45:45 Son düzenlenme: 05 Mayıs , 2013, 13:47:16 AYŞE TEYZE

ŞULEMMMM BEBEMMMM MUTLU YILLARR SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN  CENNETİN SAHİBİ ANNECİĞİN SENİ İYİKİ DOĞURMUŞ.İYİKİ SENİ TANIŞIM.İYİKİ ARKADAŞIMSIN  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:
:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
YENİ YAŞIN SANA ÇİFTE SIPACANLAR GETİRSİN İNŞALLAH VE HEP MUTLU OLUNNN KOCİŞİNLEEEEE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

ayy

d o do do do do hapşu doğum günün kutlu olsun yağnaklar ın sümükle dolsun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

ayy

doğum günün kutlu olsun buruş buruş biri olmak için bi adım daha attın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

en İÇTEN ve DIŞTAN dileklerimle doğum gününü kutlarım.  :ehi: :ehi:

ayy

Sayın değeRLi sağLam ciğeRLi bazen üZüntüLü baZen kedeRLi su qißi akan şimsşek qißi çakan kaLßimin en değeRLi köşesinde qüL suyu şişesinde sakLamış oLduğum muhteRem waRLık ........ doğum qünün kutLu oLsunnnn....  :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

yeni yaşını kutlarım, eski yaşını şutlarım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Wuuuuuu bu ne  :ehi:

Doğum günün kutlu olsun mutl ol senelerce  :muzz: gerisini bilmiyorum kusura bakma  :ehi:

Allah hayırlı uzun ömürler versin şulem  :amin:

destina06

laan deli karı :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

teşekkür ederim ayşemmmmmmm  :opucuk: güzel yürekli insan cesur yürek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

destina06

ayşecik85

Şulecim doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice seneler diliyorum
İnşaallah bu yeni yaşında anne de olursun kuzum ve en büyük hediyen de bebişlerin olur :)  :amin: :opucuk: :opucuk:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

destina06

çok teşekkür ederim ayşecim sağol kuşum :opucuk: inşallah canım hayatımın sonuna kadar aldığım en güzel hediye olur :)  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

xxcansuxx

06 Mayıs , 2013, 01:10:42 #14 Son düzenlenme: 06 Mayıs , 2013, 01:12:23 xxcansuxx
Sulem dogum gunun kutlu olsun canm benim ins yeni yasinda cok cok guzel haberler alirsin bizde sipaciklarinin fotosuna bakar yorumlar  yazariz  :amin: :amin:

Ayse gece gece ne guldum hic boyle dogum gunu kutlayan gormemistim supersin bacim :opucuk: :opucuk: