29 Mart , 2024, 01:18:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuklarla birlikte izlenebilecek filmler

Başlatan Emine, 03 Mayıs , 2013, 20:50:16

« önceki - sonraki »

Emine

Biz her cuma kızlarımla sinema saati yapıyoruz ve 3,5 ve 7 yaşlarındalar. Buradan ailecek izlenebilecek filmleri paylaşalım.

Emine

03 Mayıs , 2013, 20:52:27 #1 Son düzenlenme: 03 Mayıs , 2013, 20:54:39 Emine

Cennetin Çocukları (Children Of Heaven)

Ali ve Zehra, kıt kanaat geçinen bir ailenin iki çocuğudur. Zehra'nın ayakkabılarını tamirciden aldıktan sonra kaybeden Ali, kendi ayakkabılarını kardeşiyle paylaşmak zorunda kalır. Bir gün okullar arası koşu yarışması yapılacağını, ve üçüncülük ödülünün bir spor ayakkabısı olduğunu öğrenen Ali, sırf ayakkabıyı kazanabilmek için yarışa katılır....
Orijinal Adı
Children Of Heaven
Oyuncular
Amir Farrokh HASHEMIAN , Bahare SEDDIQI
Yönetmen
Majid MAJIDI

Yorumum: Çocuklara paylaşmanın önemini ve kanaat etmeyi öğreten süper bir film.

destina06

bütün animasyonlar ailecek izlenebilir bayılırız eşimle izlemeye :hieyt: :hieyt:

Emine

Her Çocuk Özeldir - Yerdeki yıldızlar - Taare Zameen Par

Disleksi bir çocuğun yaşadığı sorunları ve bir öğretmeni sayesinde hayatının değişimini anlatan bir film.

Yorumum: Her anne, baba, öğretmen ve çocuğun mutlaka ama mutlaka izlemesi gereken bir film. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden 10 üzerinden 10

fatma

Alıntı yapılan: Emine - 03 Mayıs , 2013, 21:05:28

Disleksi bir çocuğun yaşadığı sorunları ve bir öğretmeni sayesinde hayatının değişimini anlatan bir film.

Yorumum: Her anne, baba, öğretmen ve çocuğun mutlaka ama mutlaka izlemesi gereken bir film. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden 10 üzerinden 10
süper süper süper ağlaya ağlaya şiştim bu ne muhteşem bir film

almila__

kesinlikle süper bi film bende izlediğimde çok ağlamıştım zate aamir khan var yani ağlama garantili :k06:

dünyanın merkezine yolculuk var oda çok güseldi zaten kucukken mutlaka kıtabını okumussunuzdur jules verne
filmi de güseldi :icon_thumright:

biz şimdilik daha çok animasyon izliyoruz geçen up ı seyrettik çok guseldi :k06:

Emine

Up 'ı biz de izledik güzeldi bu akşam Sevimli Hayvanları izledik konu itibariyle mesaj veren bir film ama sıkıcıydı biraz kızım da bitse de uyusam modundaydı pek sevmedim

Yukarı Bak (UP)
Hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı komedi yüklü bir film...

--elif--

Alıntı yapılan: fatma - 03 Mayıs , 2013, 23:15:58
Alıntı yapılan: Emine - 03 Mayıs , 2013, 21:05:28

süper süper süper ağlaya ağlaya şiştim bu ne muhteşem bir film
süperdiiii şiddetle tavsiye ediyorum  :icon_thumright:

Nagis0626

pi nin yasamı çok güzel flim tavsiye ederim ve ailece izlenebilecek flim
rabbim hayırlısı olsun

Emine

Berna Laçin de o filmi çok övmüştü "Pi nin Yaşamı" en kısa sürede izlemek istiyorum ben de.

Nagis0626

mutlak tavsiye edrim harika bir flim heyecanlanıyor insan izlerken
rabbim hayırlısı olsun

°º•✿gülümse01✿•º°

"Yukarı Bak (Up)" çocuklarla seyredilebilecek muhteşem bir animasyon filmi :hello2:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

hira07

Genelde animasyon filmi izliyoruz zaten.