28 Nisan , 2024, 15:51:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kizima erkek kardes geliyor :)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 02 Mayıs , 2013, 22:18:48

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar bugün sükürler olsun oglum olcagini ögrendim  :binkybaby: :nazar: :occasion5: :occasion14: :muzz: :hello2: :hieyt: :love7: :k06:
bir kiz bir erkek daha Allahtan ne isterim sükürler olsun  :amin: :amin: :nazar: :nazar: Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi etsin insallah  :amin: :amin:
annem bide kizimlan beraber ögrenmek nasip oldu  :love9: :love9: esim dizinden ameliyat oldugu icin hastanedeydi ama onada güzel süpriz yaptim  :laughing7: doktordan ciktim hastaneye gitmeden hemen mavi biberon bide corap aldim posete koydum esimin yanina gittim naptin dedi ögrendinmi dedim yok göstermedi inandi hemen  :ehi: sonra benden t-shirt istemisti al getirdim dedim icine bakti esyalari görünce gözleri parladi  :k06: :k06: :k06: kiz diyodu hep ama erkek oldugu icinde cok sevindi  :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

ayy

oğluşun hayırlı olsun canım.sağlıcakla gelsin kuzun inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

~ERVA~

:muzz: :muzz:hayırlı olsun prensin canım :muzz: :muzz:ne güzel ya bir kız bir erkek :k06:

destina06

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 02 Mayıs , 2013, 22:25:16
oğluşun hayırlı olsun canım.sağlıcakla gelsin kuzun inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
saol cnm Rabbim sanada insallah cifter cifter verir  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ~•Sarecik•~ - 02 Mayıs , 2013, 22:25:48
:muzz: :muzz:hayırlı olsun prensin canım :muzz: :muzz:ne güzel ya bir kız bir erkek :k06:
saol cnm evet iki evlatin tadinada bakcaz insallah  :amin: :amin: iyi oldu diyom 3.yü artik istemem  :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

~ERVA~

Dimi daha ne doğurucan ikisindende var  :ehi:Rabbim onlara uzun hayırlı sağlıklı ömür versin  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ~•Sarecik•~ - 02 Mayıs , 2013, 22:32:41
Dimi daha ne doğurucan ikisindende var  :ehi:Rabbim onlara uzun hayırlı sağlıklı ömür versin  :amin:
aynen  :k06: amin cnm cümlemizin yavrusuna hayirli güzel ömürler versin  :amin: :amin:

Balböceği

Tebrik ederim canım  :hello2: :hello2: hadi bakalım 1 paşa daha geliyor  :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Balböceği - 02 Mayıs , 2013, 22:45:17
Tebrik ederim canım  :hello2: :hello2: hadi bakalım 1 paşa daha geliyor  :love7:
saol edosum evet bu sene cevremde hep pasalar geliyo hayirlisi daha alisamadim bisiler alim dedim beceremedim sanki  :ehi: :ehi: alistim ya hep pembe pembe  :ehi: :ehi: :ehi:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

♣ ђคtเςє ♣

ayy hayırlı olsun canım bi kız bi erkek Rabbim daha nasıl bi mutluluk verebilir kii gözünüzaydın tatlım  :opucuk: eşinede geçmiş olsun canım

°•.ℓανιηуα.•°

aaaaaa çok sevindim canım bu çok güzel bi haber  :flowers: tebrik ediyorum gülcüm  :opucuk: