kizima erkek kardes geliyor :)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 02 Mayıs , 2013, 22:18:48

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar  :opucuk: :opucuk: hala alisamadim  :k06: :k06: Rabbime sükürler olsun  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

oglumun ismi Vedat olcak yani esimin babasinin ismi olsun istedi bende kirmadim cünkü kizimi ben koydum gene kiz olsaydi ben koycaktim  :k06: :k06: neysem sorun su ikinci isim ariyorum  :director: devamli disarlarda beraberiz kayinbabamin yaninda onun ismiylen cagirmak komik olur ondan ikinci isim ariyorum  :laughing7: :laughing7: Vedat Efe düsündüm  :icon_scratch: yanina baska ne yakisir  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

emell

:nazar: maşallahh Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :opucuk:

suzannn

canım hayırla sağlıkla gelir oğluşun maşallah

iklima

Kendi de ismi de hayırlı uğurlu olsun ınş
Rabbim hayırli evlat eylesin oglusunu
:amin: :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

@Melek Yüzlüm@

hayırlı olsn gülcüm çikolata kıza bir çikolata erkek kardeş mi gelicek bakalımm :k06: :k06: :k06:

çok sevindimm canım Rabbim sağlıcakla kucagına almaı nasip etsinn :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

gulumm ben bi sayfaya daha yazdim ama nereye bilmiom :k06: :k06:
cok sevindim canim super bir kiz bi oglan rabbim kucagina aldigin gunleride gostersin :amin: :amin:
isim olarak emir de dusunebilirsin :opucuk:

]

doğangüneş

Ay maşallah Cnm cok sevindim..
Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar  :opucuk: :opucuk: insallah sagsalim oglusuma kavusurum  :amin: :amin: darisi isteyen herkesin basina  :amin: :opucuk: :opucuk:

asya81

maşallah maşallah :nazar: bereketiyle gelsin oğlun evinize inşallah :amin:ismiyle yaşasın

__nil__

gülcüm çok sevindim tatlım ya inş sağlıkla dünyaya getirmek de nasip olur isim düşünmeye başlarsınız artık varmı aklınızda bişiler

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mayıs , 2013, 01:10:02
gülcüm çok sevindim tatlım ya inş sağlıkla dünyaya getirmek de nasip olur isim düşünmeye başlarsınız artık varmı aklınızda bişiler
amin cnm insallah  :amin: :amin: isimi ezelden hazirdi erkek olursa  :ehi: babasinin ismini koydu bende efe ekledim vedat efe oldu  :laughing7: kiz ismi bakiyodum bende  :k06: :k06:

__nil__

vedat efe güzelmiş benim kuzenimde kayınpederininn ismi yılmazdı sonuna efe ekledi yılmaz efe olmuştu.efe iyi bir seçim yalnız efeler baya bi fırlama oluyor :k06: sağlıkla doğsun inş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mayıs , 2013, 20:15:02
vedat efe güzelmiş benim kuzenimde kayınpederininn ismi yılmazdı sonuna efe ekledi yılmaz efe olmuştu.efe iyi bir seçim yalnız efeler baya bi fırlama oluyor :k06: sağlıkla doğsun inş
:k06: :k06: :k06: :k06: aboo yandik desene  :ehi: :ehi: ecrinde erkekden farki yok bu aralar  :laughing7: sagliklan büyüsünlerde biz raziyiz  :amin: :opucuk: :opucuk:

olvido

:nazar: maşallah canım eski nikini görünce tanıdım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim inşaallah. Yalnız çok hızlısınız ya daha kızın yeni 1 yaşına girmedi mi  :binkybaby: benim kızımda 16 ayını doldurdu ama asla cesaret edemiyorum yeni bir bebeğe  :-ooo Canan ve sen çok şanslısınız hem ikiz gibi büyüyecekler hemde kız ve erkek annesi olacaksınız darısı bizlere inş