28 Mart , 2024, 11:38:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÜSTÜNE GÖRME NEDİR ?

Başlatan **YeŞiLzEytİN**, 01 Mayıs , 2013, 21:45:53

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

KIZLAR BEN DÜZENLİ ADET GÖRÜYORUM EN AZINDAN BU AYA KADAR 26 NİSANDA ADET OLMAM GERKİRKEN 16 NİSANDA OLDUM AMA 11 NİSANDA BİR KAZAYA KURBAN OLDUK TAMDA YUMURTLAMA GÜNÜ  ACABA BU ÜSTÜNE GÖRMEMİDİR  LÜTFEN CVP ...
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

tehminen değil, üstüne görme hamile kalırsın adet olman gereken zamanlarda da adet olursun ama senin bi düzensizliğin olmuş sadece

Wunsch

Merhaba arkadaşlar, 
Ben aralıkta kalbi durduğu için 10 haftalikken kürtaj olmak zorunda kaldım.  Gene bebek istiyoruz. 24 ağustosta adet olmam gerekirken 22 ağustosta ince kırmızı çizgi şeklinde kan bulunan akintim oldu. Dün ve Bugün de lavaboya gittikçe peçeteye çok az pembemsi kan geliyor. Bu arada kasik ağrım, şişkinliğim, bacak kasılmalarım geçmedi. Sizce yaşadığım şey adet kanaması mı yoksa üstüne görme dedikleri durum mu? Bana yardımcı olur musunuz lütfen  :dontknow:

Sibel05

Arkadaslar ben yeni uye oldum size bisey soracam ilk defa boyle bisey oldu ben genelde duzenli adet görüyorum 28 gunde bir ama adetime 6 gun kala kasiklarim agridi sanci adet olacakmis gibi hafif agrilar var  ve baktimki camasirimda kahverengi lekeler var ara ara geliyo ve pembemsi kan akiyo ara ara acaba hamilemiyim bunndan kac gun sonra test yapmaliyim lutfen acil cvp verin

Hulkreror

Content that has been coming down over the same knowledge are updated throughout your movements.