28 Mart , 2024, 18:28:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

anneler gününde annenize,kayınvalidenize ne hediye alacaksınız?

Başlatan --elif--, 29 Nisan , 2013, 12:28:05

« önceki - sonraki »

--elif--

evet kızlar annemize yada k.validemize ne alacaz paylaşalım fikir olsun birbirimize
ben anneme günlük elbise, kayınvalideme ketıl düşünüyorum

muhribe

anneme ne alırım bilmiyorum  :dontknow: çok zor, çok seçici bi insan.. geçen sene pırlanta yüzük almıştık beğenmemişti  :-ooo :sad1:

kayınvalideme ne alsam beğenir, sanırım üst baş bişeyler alırız

--elif--

Alıntı yapılan: Organik°•.Anne - 29 Nisan , 2013, 12:29:03
anneme ne alırım bilmiyorum  :dontknow: çok zor, çok seçici bi insan.. geçen sene pırlanta yüzük almıştık beğenmemişti  :-ooo :sad1:

kayınvalideme ne alsam beğenir, sanırım üst baş bişeyler alırız
şaka yapıyosun yaa ne demek pırlantayı beğenmemk tuhaf  :icon_scratch:
canım ozaman sen hiç germe kendini pırlantayı beğenmeyene hiçbir şey beğendiremezsin zor bi durum ya ALLAH yardımcın olsun ne diyim  :opucuk:

muhribe

öyle canım napcan herkes ayrı ayrı  :dontknow:
zaten şimdi memlekette annem alsam nasıl ulaştırcam en iyisi bu seneyi es geçmek, arar kutlarım o kadar

--elif--

en iyisi cnm napıcan bende bizimkine çıtlatıyorum bak anneler günü geliyo fln hiç oralı değil  :caca:

muhribe

sürpriz yapacaktır canım sen 2 kere hakediyorsun hediyeyi 2 kez anne olarak  :flowers:

--elif--

Alıntı yapılan: Organik°•.Anne - 29 Nisan , 2013, 12:37:00
sürpriz yapacaktır canım sen 2 kere hakediyorsun hediyeyi 2 kez anne olarak  :flowers:
ağzından bal damlıyor betülcüm bakalım kısmet öyle bir performans beklemyorum ama ALLAH tan ümit kesilmez  :k06:
aman beni üzmesinde hediyede almasın diyorum bazen

muhribe

tatlı dille kutlasalar da yeter  :love9:
benim eşim sevmez bu icat edilmiş günleri ama illa kutlar bi hediye alır sağolsun. hediye almasa da takmam kutlu olsun desin yeter bana  :hello2:

--elif--

Alıntı yapılan: Organik°•.Anne - 29 Nisan , 2013, 12:41:19
tatlı dille kutlasalar da yeter  :love9:
benim eşim sevmez bu icat edilmiş günleri ama illa kutlar bi hediye alır sağolsun. hediye almasa da takmam kutlu olsun desin yeter bana  :hello2:
öyle tabii ya huzur,mutluluk olsun yeter diğerleri ikinci plan

@Melek Yüzlüm@

alıyorum arada bişiler kıyafet annem giyer eskiyene kadar bizim aldıklarımızı k.valideye de almıştık giymedi ona hiç bişi almak gelmiyo içim den ama

ikisinede kendim tülbent oyalıcamm başka bişi bulamadım buna çok sevinirler el emeği ya

Emine

Kayınvalideme elektrikli süpürge aldık, anneme dijital fotoğraf makinası alacağız araştırıyorum karar verdim gibi :)

ayy

annecime kaç yıldır alıp gönderiyordum ama bu yıl öyle yapmıcam.ya bedeni oluyor ya olmuyor.yaza gidince istediğini birlikte alacam.
kv her yıl üzt baş alınırdı buyıl bi mok yok ona :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
arkamdan kaç oldu konuşuyor artık herkes değerini kendi belirleyecek :caca: :caca: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kaınvalideme eşim kahve makinesi almış, ben de anneme çanta aldım...ikisine de  başka ne alacağım bilmiyorum

Balböceği

Şimdi desem ki ne zaman diye  :ehi:

Haziran'da oldugunu biliyorum ama hangi gündü unuttum  :ehi:

Aslında sevmiyorum ben bu anneler gününü anneciğim hak ediyor ama işte ya diğerleri  :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 29 Nisan , 2013, 13:39:03
Şimdi desem ki ne zaman diye  :ehi:
Haziran'da oldugunu biliyorum ama hangi gündü unuttum  :ehi:
Aslında sevmiyorum ben bu anneler gününü anneciğim hak ediyor ama işte ya diğerleri  :suclu:

kız onu da yanlış biliyorsun... haziranda babalar günü var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: anneler günü 12 Mayıs da  :toothy10: :toothy10: