25 Nisan , 2024, 14:23:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileliğiniz nasıl geçiyor

Başlatan nelss, 25 Nisan , 2013, 16:53:30

« önceki - sonraki »

nelss

Özellikle çalışan hanımlar, benim ilk hamileliğim 3 ay btmek üzere aksama kadar bilgisayr basındaym bel ağrılarm çok siddetli önerilernz varmı  :icon_scratch:

ZAHİR

bende de aynı durum vardı sürekli belim ağrırdı oturmaktan kalkıp koridorda yürüyüş yapardım
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

pamuk&şekerim

slmlar bende 8 haftalık gebeyim benim zaten bel ağrısı problemim vardı ve tedavi görüyodumki gebe kaldım şimdiki ağrılarım zaten var ilerleyen zaman içinde ftr dr.una gidecem çünkü ilrde daha zorluyacak beni..
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

huzur

pek iyi geçtiği söylenemez.
yine bi uyku hali sardı beni.
bi ara düzelmiştim.
bel ağrısı çok fazla oluyor.
bi isteksizlik, bi mutsuzluk..

özlem0609

Allah'a şukurler olsun kı bırcok hamıle bayanın yasadıgı sıkıntıları yasamadım,son gunlerde agırlastıgımı hıssedıyorum,cok yorulmaya basladım artık,Rabbım bıze bebıslerımızı sag salım kavustursun :amin: :amin: :amin: :amin:

nelss

hamilelik sıkıntılarına bide faranjit eklendi kaç gündür atlatamadm hastalığı  :y25: :y25:

Aşkk

hamileliğimin başından beri çok şükür hiç bi sıkıntım olmadı sırt ağrısı dışında  :sad1: öncesin de de vardı şimdi ağırlaşınca ağrım iyice şiddetlendi  :y25: :y25:

nelss

okadar yağ krem sürüyorm ama banamısn demiyor  :dontknow: karnımda  bse yok ama baldırlarmda kırmızı çizgiler olustu  :'( :'(
bde ayak bleklerimde kılcal damarlar olusmaya basladı sizinde varmı böyle sıkıntılarınz veya tavsiyeleriniz  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

özlem0609

bende krem kullanıyorum ama faydası ne derece var bılmıyorum,sadece karnımda var catlaklarım,kırmızı cızgı seklınde,benımle aynı haftada olan bı bayanla nst de karsılastık,onun sırtında,karnınn ust taraflarında bıle vardı,benım oyle deıl.belkıde faydası var dıyorum.bıde yapı ıle alakalı.
kılcal damarlar da uzun sure ayakta kalmaktan kaynaklanıyodur muhtemelen,bende de var cunku,oturmuyorum bile,dıkkat et canım,ayakta pek kalma :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nelss

ayakta kalmakla ilgisi olduğunu düşünmüyorm canım ya bnde lise yıllarnda olusmaya baslamstı memurum ki ismde rahat hamilelkte artmaya basladı sanki  :-ooo  :-ooo :-ooo

Lă_Tăhzen!

ilk 3 dort ay kotu geciyodu tam rahatlamistim yine problem cikti rahim kaslarinda kasilma var ve cok canimi yakiyor erken doguma sebep oluyomus  :y25: ilac kullaniyourum umarim gecer yoksa aksi takdirde yatircaklar serumla falan artik  :sad1:

nelss

canım rahatsızlığn nasıl bndede oluyo bazen özellekle kasıklarımda ağrı oluyo  :sad1: :sad1:

Lă_Tăhzen!

karnimda gerilme sertlesme cocuk mesela bi tarafa toplaniyor nasil rahatsizlik veriyor cok hareketli zaten  2 gun once sanci girdi korktum dedim gidiyorum doguma Allahtan gecti 2 gundur karnim aciyor dun doktora gittim bakalim ilaclari kullaniyorum

nelss

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Temmuz , 2013, 09:03:47
karnimda gerilme sertlesme cocuk mesela bi tarafa toplaniyor nasil rahatsizlik veriyor cok hareketli zaten  2 gun once sanci girdi korktum dedim gidiyorum doguma Allahtan gecti 2 gundur karnim aciyor dun doktora gittim bakalim ilaclari kullaniyorum
hmm... kaç haftalıksın suan doğumun yakın galiba

Lă_Tăhzen!

yok canim ya keske yakin olsam bukadar tedirgin olmcam 25 haftalik daha  :sad1: