Hamileliğiniz nasıl geçiyor

Başlatan nelss, 25 Nisan , 2013, 16:53:30

« önceki - sonraki »

nelss

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Temmuz , 2013, 09:11:11
yok canim ya keske yakin olsam bukadar tedirgin olmcam 25 haftalik daha  :sad1:
insallah zamanında gelir bebeğin. kızlar erken doğuyo ama senin ki çok erken henüz sancılarn baslaması. çok mu hareketlisn yani doktorun istirahat filan önerdimi.

Lă_Tăhzen!

ilk kizim tam zamaninda geldi  ilk hamileligimde de zaten hic bi problem yasamamistim insallah bunuda tam zamaninda alirim hareket oluyor illaki kizin pesinden kosusturmaktan hani illaki hergun  parka goturuyorum onu gurbetteyim yalnizim  benden baska ilgilenecek yok ev isi v.s yoruyor istirahat onermedi ama ben kendime verdim istirahati istesem bile yatmadan yapamiyorum otutrken bile agri var  bide usutmusum her tarafim dayak yemis gibi

nelss

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Temmuz , 2013, 10:21:04
ilk kizim tam zamaninda geldi  ilk hamileligimde de zaten hic bi problem yasamamistim insallah bunuda tam zamaninda alirim hareket oluyor illaki kizin pesinden kosusturmaktan hani illaki hergun  parka goturuyorum onu gurbetteyim yalnizim  benden baska ilgilenecek yok ev isi v.s yoruyor istirahat onermedi ama ben kendime verdim istirahati istesem bile yatmadan yapamiyorum otutrken bile agri var  bide usutmusum her tarafim dayak yemis gibi
İnsallah biran önce geçer canım rahatsızlıkların :amin: evde insan ister istemez duramıyo temizlkti yemekti yoruluyor  :dontknow: dayak yeme modu  :laughing7: bende de var  üşütmeden olduğunu bilmiyordm hiç bi tarafm kalkmak istemiyor yataktan  :k06: