28 Mart , 2024, 15:54:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hesabımı silmek istiyorum ama silemedim..

Başlatan ferruh1234, 18 Nisan , 2013, 14:05:44

« önceki - sonraki »

burcum

ay alemsin sen ya kıvanç tatlıtuğ ol bari :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH akıl fikir versin sana :amin: sen benim kim olduğumu bilsen bilemiyorum artık nereni yutarsın :icon_thumright:

~ERVA~

Nüküm koptum laaaa burda  :ehi: :ehi:
Ah bi bilse senin kim olduğunu

ayy

ferruh1234

~ERVA~

burcum

dur kız kaç kere ünlü biriyle konuşmak nasip olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eksik kalır bi yanımız :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ferruh1234

10 Mayıs , 2013, 20:05:46 #24 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2013, 20:51:19 ferruh1234
Allah ne versin nasıl neysem ne..? kimin espri yeteneği bile benden çok söyleyin bakim..:))

burcum

ALLAH akıl fikir versin :amin: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nasıl ünlüyse işi gücü yok gebelik sitesinde takılıyor bizim gibi ünsüzlere laf atıyor :ehi: :ehi: :ehi: hayrına katıldığın bir davette bizden bahsette bari hayra gir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: espri yeteneğimiz senden daha iyi o kesin :icon_thumright: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

destina06

ayy

hee be yaaa söylede şu tüp bebek bekleyenlere sponsor olsunlarrrrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

espri falan mı yaptığını sanıyorsun :icon_scratch: burada bu kadar çok bebek sahibi olmak isteyen varken espri falan mı yaptığını sanıyorsun :dontknow: sen ne anlarsın bebekten :icon_scratch: hangi ünlü olduğunu sanıyorsun bilmiyorum ama 10 yaşında çocuk gibi konuşuyorsun :icon_thumright: nasıl sorunların var bilemem ama tarzın hoş değil :icon_thumright: sil şu üyeliğini de bizde de rahat edelim sende :icon_thumright:
en kısa zamanda bi psikiyatr a gitmeni tavsiye ederim :icon_thumright: