Hamileliginiz hangi mevsime denk geldi?

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 17 Nisan , 2013, 14:42:46

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

17 Nisan , 2013, 14:42:46 Son düzenlenme: 17 Nisan , 2013, 14:54:15 °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°
Slm hamisler anneler  :flowers: :flowers: :flowers:

hangi mevsimde hamileydiniz yani son dönemler  ??? mevsimlen alakali zorluk cektinizmi  :icon_scratch:

ben mesela kizimda kis ayina denk geldim cok zorluk cekmedim ayaklarim ellerim hic sismedi bide tek sevmedigim yönü kis meyvelerini sevmedigim icin yiyemedim  :k06: :k06:
bu hamisligim tam yaza denk geliyo bakalim nasil gecicek   :icon_scratch: ama en cok yavruma kavusmama seviniorum bide meyvelere  :k06: :k06: Tabi burda yaz olursa  :icon_scratch: :caca: :caca:
:nazar: :nazar:

Balböceği

Bende kışın yaptıgım için bir daha istemem kışın doğurmayı  :crybaby2: hamileyken şişliğim olmadı ama doğumdan sona elim yüzüm nasıl şişti  :-ooo

Allah nasipte ederse bahar veya yaza istiyorum  :love9: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende kis annesi oldum dedim bide yaz dönemi olsun merak ettim  :k06: :k06: öyle planlamadim ama denk geldi sisme bendede dogumdan bir gün sonra olmustu ayaklarim top gibiydi korktum doktora dedim bu ne böle  :-ooo :-ooo gülmüstü bana bazilarinda sonradan oluyomus

kelebegimm

Yaza denk geldi 25 kilo aldım ayağım iki numara birden büyüdü o kadar sistiki elim ayagim benim deildim
O sicaklardada mahvoldum gecen seneki sıcak neydi öyle  :sunny:
Ve ayagim hala bir numara Buyuk  :ehi: :ehi: kuculmuyo :ehi: :ehi:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 18 Nisan , 2013, 00:53:43
Yaza denk geldi 25 kilo aldım ayağım iki numara birden büyüdü o kadar sistiki elim ayagim benim deildim
O sicaklardada mahvoldum gecen seneki sıcak neydi öyle  :sunny:
Ve ayagim hala bir numara Buyuk  :ehi: :ehi: kuculmuyo :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: aboo büyümesin ayagim okadar ayakkabima yazik olur  :-ooo almanyada cok sicak olmaz diye düsünüyom ama bellide olmuyo bakalim  :suclu: sende benden beter 20kg almisin  :-ooo ecrinde bende 18 kilo almistim :basardim:

iklima

Rabbim nasip ederse doğumum aralık başına denk geliyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!