BEBEĞİ BOĞMACA OLAN VAR MI ÇOK ZOR DURUMDAYIM :(

Başlatan merviş86, 17 Nisan , 2013, 01:43:39

« önceki - sonraki »

merviş86

ARKADAŞLAR KIZIM 4,5 AYLIKKEN BOĞMACA OLDU İKİNCİ AŞISINI OLAMADAN VE 5 AYLIK OLDU HALA GEÇMEDİ ÇOK KORKUYORUM MORARIYOR ÇÜNKÜ EĞER YAVRUSU BU HASTALIĞI GEÇİREN VARSA BENİ BİLGİLENDİREBİLİR Mİ EVDE NELER YAPTINIZ BU ARADA HASTANEDEDE KALDI YAVRUM DOKTORLAR UZUN SÜREN BİR RAHATSIZLIK OLDUĞUNU SÖYLEDİ BİRDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM HAYATIMDA KENDİMİ HİÇ BU KADAR ÇARESİZ VE KÖTÜ HİSSETMEMİŞTİM LÜTFEN BENİMLE BU DÖNEMİ NASIL ATLATTIĞINIZI PAYLAŞIR MISINIZ ???
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

°•.ℓανιηуα.•°

canım...  :sad1: :sad1:

üzülme bak doktorlar geçeceğini söylüyor değil mi. bi şekilde geçecek. evet belki uzun bi tedavi süreci sizi bekliyo ama sonuçta geçeceğini düşünerek güç al bundan. sen güçlü olmalısın ki bebeğin de senden kuvvet alsın.

ben hiç duymadım,görmedim bu hastalığı geçiren. sadece adını duyardım. adı bile ürkütüyo. Allah korusun yavrularımızı.

merviş86

sorma arkadaşım ya kafayı yicem uyku haram oldu geceleri nöbet tutuyorum haftalardır bu dert değil de bu süreç anneyide bebeğide çok yıpratıyor :(
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

zerrinplt

Canım geçmiş olsun sende üzme kendini doktorlar geçeceğini söylemiş

cananyakut

Ahh canım benim geçmiş olsun üzülme doktorlarda geçeceğini söylüyor zaten

zerrinplt

Canım bu kadar üzme kendini sen üzülürsen bebeğinde üzülür

leylakarsu