500 YASİNE SÜRESİ NE başladım yardım edermisiniz

Başlatan ayy, 11 Nisan , 2013, 02:00:35

« önceki - sonraki »

ayy

sudem :opucuk: :opucuk:
bende verdim bikaç kişiye latin harflerinden okuyacalar..heralde bişey olmaz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

134 okundu   :amin: :amin: :amin:
366 kaldı

sudenaz85

ayy

destina06

ayy

şulemmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kızlar süpersiniz Allah razı olsun ben mümkün değil bitiremicekmişim tıpkı korktuğum gibi :dontknow: :dontknow: :dontknow:
rabbim gönlünüzdekini en kısa zamanda versin inşallah :amin: :amin: :amin:

160 okundu  :amin: :amin: :amin:

340 kaldı

sudenaz85

ayşeciiim galiba senin bebekler geliyo  :amin: 2 kişi daha aldı canım ya bereketli maşallah  :nazar:

sudenaz85

12 kişi daha aldı canım maşallah ya bende diyordum nasıl bitirecek die allah yardım ediyo demekki :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

ayy

sudem inşallah kuzum :amin: :amin: :amin:
sizlerin sayenizde  :love9: :love9: :love9: :love9: okuyan ve vesile olanlardan razı olsun rabbim :amin: :amin: :amin: :amin:

174 okundu  :amin: :amin: :amin:
326 kaldı

kuzucuk

Ayşem 10 tane daha dağıttım kuşum Allah kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

destina06

ayy

leylam şulem Allah razı olsun canlarım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9:

194 okundu  :amin: :amin: :amin:
306 kaldı

destina06

11 tane dah yaz kuzum dalga dalga yayılıyor maşallah :nazar:

ayy

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ALLAHIM ÇOK MUTLUYUM HİÇ BİTMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORDUMMM :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allah razı olsun milyarlarca kez kuzularım sizde de okuyan herkestende :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
siz olmasınız asla beceremezdim ben :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

205 okundu  :amin: :amin: :amin:
295 kaldı

ayy