28 Mart , 2024, 16:59:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

500 YASİNE SÜRESİ NE başladım yardım edermisiniz

Başlatan ayy, 11 Nisan , 2013, 02:00:35

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

AYŞEM bendende 4 tane yaz annem,babam,eşim ve benden Allah kabul etsin  :amin: :amin:

destina06

Balböceği

Canım bende hastayım bitsin okurum inşallah  :opucuk:

ayy

balım ben okundu yazdım öyleyse seni kuşum :love9: :love9: :opucuk:
şulem dularımız bebeişlerimize vesile olsun inşallah :amin: :amin: :love9: :opucuk:

canancım Allah razı olsun kuzum :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

21 okundu  :amin: :amin: :amin:
479 kaldı

emell

canım bi tane de ablama söyledim okucak ekleyebilirisn canım. Rabbim muradını versin inşallahh en tez vakitte :opucuk:  :amin:

ayy

saolasın emelim Allah razı olsun ablandanda :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

24 okundu
476 kaldı

emell

sen de saol canım benim.dua etmen yeterli ablamada herhes bi sınavdan geçiyo o da geçiyo.. Rabbim hayr kapıları açsın cümlemize çok öptüm.. dualarımdasın canım

ayy

ablanında gönlünde ne varsa rabbim hayatına getirsin inşallah kuzum :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk:

ayşecik85

ayy

muhribe

ayy

Allah razı olsun kuzum rabbim senin de muradını versin inşallah :amin: :amin: :amin: :love9: :flowers: :opucuk:

ayy

KIZLAR BENİM OĞLUM OLURSA İSMİ BELLİYDİ BİLİYORSUNUZ TUĞRA OLACAKTI YAA :love9: :love9: :love9:
EŞİM DEDİKİ EĞER OĞLUŞUMUZ OLURSA BABAMIN İSMİNİDE ÖNÜNE KOYALIM DEDİ YANİ BENİM BABAMIN İSMİ :love9: :love9: :love9: BABAMIN ADI YASİN YANİ OĞLUŞUMUZ OLURSA ADI YASİN TUĞRA OLACAK  :love9: :love9: :love9: ÖNCE ALIŞAMADIM BU İSME AMA DÜŞÜNDÜKÇE ÇOK HOŞUMA GİTTİ..NE DERSİNİZ  :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

canım okuycam bu akşam kaç tane olursa yazarımmmm :opucuk: :opucuk: