28 Mart , 2024, 13:45:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

500 YASİNE SÜRESİ NE başladım yardım edermisiniz

Başlatan ayy, 11 Nisan , 2013, 02:00:35

« önceki - sonraki »

ayy

kızlar uzun süredir düşünüyorum başlamayı ancak bitiremem diye bi türlü başlayamadım :sad1: :sad1:
ama biraz önce karar verdim başlarsam ALLAH yardımcım olur ne kadar sürerse sürsün başlamalıyım dedim :amin: :amin: :amin: :amin:
sizlerde BEBEKLERİM gelsin diye bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum :amin: :amin: :amin:
eş dost akraba kaç tane okutabilirseniz ve buraya yazarsanız ALLAHIN izniyle bitirmek istiyorum :amin: :amin:
hepinizden ALLAH razı olsun :amin: :amin:
SİZİ SEVİYORUM LAAAA :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

muhribe

ayşem şu an reglim ama bitsin ben de okucam inş  :amin:

ayy

kelebegimm

Bende okurum aysem okudukça yazarım insallahhhh :amin: :amin:

]

ayy

kelebem Allah razı olsun kuşum :opucuk:
ama herkes sadece bir tane okuyabiliyor kuzum..yani 500 farklı kişi okuyacak :love9: :love9:
bitane yeterli oyüzden kuzum.ama etrafında okuyabilecek varsa o da olabilir :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emell

canım bi tane ben okucam bir de arkadaşım adına alıyorum.Rabbim muradını versin canım benim

kelebegimm

Hmm tamam canım ben o zaman bir tane kesin okurumda bi etrafimdakilere sorayim

]

ayy

saolun yeğenler rabbim kabul etsin sizlerinde ne muradı varsa versin inşallah :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

9 okundu

491 kaldı

CAN TANEM

kuzum bi tanede bana yaz bende etraftan toplamaya calışayım bakalım :opucuk:

ayşecik85

kuzum ben de bi tane okuyum inş. yarın arkadaşlara gidicem onlara da söylerim sayıyı yazarım Allah kabul etsin canımcım  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

her kişi 1 tanemi okuyabiliyo canım eğer öyleyse şimdilik 3 tane alayım annem kayınvalidem bide ben buldukça sana söylerim canım  :amin: allah kabul etsin inş.

ayy

evet sudem herkes birtane okuyabiliyor Allah razı olsun kuzum ekliyorum :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

ayşem aynurum sizdende Alah razı olsun kızlar inşallah hepimizin üzü güler ettiğimiz duarın hürmetine :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

12 Nisan , 2013, 00:03:13 #14 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2013, 00:04:47 AYŞE TEYZE
15 okundu

485 kaldı