Eşinizin neyine vuruldunuz?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Nisan , 2013, 09:39:09

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

aynen aynen sende benim gibi olcann ama güsel oluyo ilgisiz olsa daha kötüü

nelss

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 26 Nisan , 2013, 16:26:21
aynen aynen sende benim gibi olcann ama güsel oluyo ilgisiz olsa daha kötüü
tabi canım  :caca: :caca:
muzurluk yapıyorm işte bende  :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cocuklugundan beri beni sahiplenmesi korumasi ve hic bikmadan yilmadan ölümüne pesimden kosmasina vuruldum  :love7: hep kacmistim ondan istememistim her aradiginda telefonu yüzüne kapardim neler yaptim garibime penceremin altinda sabahlardi resmen  :k06: :k06: iyikide o pes etmemis bende karsilik vermisim  :love9: :love9: :love9: simdi askimiz büyüdü kocaman bir aile olduk  :love3: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

~ERVA~

Bana aşkla sevgiyle bakan gözlerine :love9: :love7:

@Melek Yüzlüm@

artık hiç bişeyinee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gıcıkkkkk şeyyyyyyyyy :caca: :caca: :caca: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: uyuzz yaaaaa

muhribe

fatmam isyan bayrağını mı açtın  :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

aynen canımmm valla hiç doru düzgün konuşmamız yok artık salladımm benn  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: umrumda değillll gülüp geçiyorummm

muhribe

niye konuşmuyor beyefendi dili mi aşınacakmış  :caca:
okullar bitince rahatlar dicem de o zaman siz köyde olursunuz  :sad1:

@Melek Yüzlüm@

rahatlamayız biz canımm hep böleyizz benim sıkıldıgımı kendimi yalnız hissettiğimi anlamıyor

dün dedim hep gidicez mi böle köye evde duralım hiç olmöasa bir kaç gün yok dedi beyefendi aman umrumda değil orda görücek o amaaa neysemm yaa umrumda değil benim mahvoldugumm

muhribe

Allah kolaylık versin fatmam  :sad1:
ana baba lafı dinleyen erkek çok zor, aslında bi hafta tatil yapsa anlayacak yaptığı hatayı ama  :dontknow:
sen sıkma canını, hepsi yola geliyor da işte biraz zamanları var  :-\ ilerde ben ne yaptım der de inş geç olmaz

@Melek Yüzlüm@

gitsek ne olcakmış öle diyor canımm  :'(

gidince ayrı durcam ondan gelmesin 3 5 gün yanıma anlasınn diye  :ehi: :ehi: :ehi: gerçi özlemez o geçen senede aynısı oldu çok normal dedi  :ehi: :ehi: :ehi: odun iştee

dinlemiyo gibi görünüyo da hiç sözlerinden çıkmıyo her yaptıgımızı babasına anasına sölemezsek sorun oluyo :cildir:

melek100lü

aynı dert bende de var fatmacım çok iyi anlıyorum seni  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

tövbe yarabbim tövbe çıktığı yere geri gircek nerdeyse  :ehi:

niye evlendim sen dedim mutlu mesut yaşasaydınız ananlarla dedim  :caca: :caca: :caca: :caca:

muhribe

en kızdığım şey  :caca: karı koca arasında geçen her şey karı koca arasında kalmalı
benimki sır küpüdür bu konularda, kesseler anlatmaz bişeyini. ben de ondan öğrendim bizimkilere demiyorum bişey  :k06:
o da anlayacak fatmam hele bi adam akıllı darbe yesin o zaman anlayacak kendi ailesinin sen ve rabişten ibaret olduğunu  ::) yesin demiyorum ama illa oluyor insan kendine geliyor böylece

@Melek Yüzlüm@

meleğim sende mi aynıı :sad1: :sad1: :sad1:

öle olmamalı hep biriz ama bizdfe ayrı bir aileyiz kendi içimizde herşeyi anlatmak zorunda değiliz  :dontknow: :dontknow:

en iyisi hiç düşünmemek ben evde kaldıkça saçma sapan şeler aklıma geliyoo hiç bişi yokken bile tip tip şeler düşünebiliyorum en iyisi ugraş bulmam kendime sosyual aktivite gibi :k06: :k06:

nazlıyarim

anne ile evladını birbirine düşürenin kardeşi kardeşe düşman edenin vah haline demiş efendimiz o yüzden ne annesiyle yaptığı nede kardeşiyle yaptığı planlara karışırım.huzurum  var allahıma şükürler olsun takmayın sizde diycem ama biz kadınlar söylenenleri asla unutmayız  ::)
BENİM HALA UMUDUM VAR...