02 Mayıs , 2024, 04:19:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizin neyine vuruldunuz?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Nisan , 2013, 09:39:09

« önceki - sonraki »

muhribe

o valide senin tırnağına kurban olsun  :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

insan unutamıyo ama dimi yapılanları.

ama boş ver güzelim sen onun oğlunu aldın mı aldın  8) 8)  :occasion14:

kozlar sende kız. o seni kıskanıcak. sefam olsun oh ohhh de  :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

valla alamadım oğlunu daha o benden bir adım önde öznurum  :k06: :k06: :k06:

aman çok ta umrumda yani benim gibi enayiyi bulmuş sevinmeli bence  :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

eltişim öyle deme kendine  :caca:

önce sen kendi kıymetini bil ki herkes bilsin  :opucuk: onlar yatıp kalkıp dua etsinler senin gibisi onlara nasip oldu diye  :amin:

...ŞehzadEfe...

doğru diyosun eltişim inşallah bende onlarda zamanla anlar  :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

nagiş sabır canım sabır. betülün dediği gibi önce sen kendini değerli göreceksin. kv yi alt etmek zor değil aslında. eşinle iyi ol canım. hiç kötü olma. kozları ona verme.

hümeyra_t_e

10 Nisan , 2013, 22:42:16 #51 Son düzenlenme: 10 Nisan , 2013, 22:44:25 hümeyra_t_e
ilk gördùgümde sempatikligi etkiledi beni bizim tanışmamız cok farklı oldu. Ama gözlerini çok seviyorum bana bakışından etkilendim benim icie yapamıyacağı şey yoktur bilirim.fedakarlığı beni her zaman düşünmesi etkiledi :love9: balık yerken kılçıklarını ayıklayıp bana yedirmesi ben uzanırken yerimden kaldırdırmayıp kendisinin bi iş varsa yapması her dışarı çıkarken her merdivenden inerken bıkmadan her defasında dikkat et diyip üstüme titremesi :love9: beni kızdırmak için yaptığı şakaları :love9:  sonra elleri etkilmişt4 kocaman deilküçük ve kibar :love9: nebiliyim daha birsürü şey var yazsam sayfa yetmez diyip abartırmışım :k06: ama cidden ona vurulmam için çok sebebim var ara sıra kızıp kırılsamda herkeste olur yani. Allah başımdan eksik etmesin. Ve son zamanlarda da harika bir baba olusuna vuruluyorum :love9:

__nil__

gölgesinde yaşlanmak isteyeceğim güven ve huzur dolu aşkı,
herkese merhameti,
herkesin ondan dürüst,çalışkan ,çok iyi diye bahsetmesi,
birşey alırken,yerken vs.beni düşünmesi,arayıp sorması,
benim için endişelenmesi vs.vs. daha çook var

ve en önemlisi de tanştığımız andan hatta daha öncesinden beri beni çok ama çok sevmesi,öyle çok sevildiğimi hissettim ki benim onu sevmeme,çabalamama gerek kalmadı o zaten tüm benliğimi kapladı.

nazlıyarim

şimdi hatırlıyorum ancak dank etti  :laughing7: ben onun ayaklarına vuruldum ya eşim esmerdir ve ben 17 yaşımdaydım o 18 tatilde tanıştık kapkara olmuş bildiğin yürüyen kömürdü ama ayakları küçücük ve tabanları bembeyazdı ben benimkilerden utandım komacan duruyordu onunkilerinin yanında hatta demiştim ayakların ne kadar güzel elleride güzeldir çok iyi elektro gitar çalar kara kalem yapar...aman öyle möyle geçti 16 yıl  :love9:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

aşkitoom

düğün alışverişine çıktığımızda,alışverişi yaptık sonra yemeğe gittik.annemler falanda vardı bende lokantada yemeği çok seviyorum. biliyorsunuz konyanın etliekmeği meşhur ve etliekmeği her zaman yediğimizden dolayı canımız çok çekmiyor.diğer ızgaralar kebaplar daha çok burnumda tüter :ehi:.neyse evden çıkmadan önce annem bana dediki kızım yemeğe götürürlerse etliekmek iste ayıp olmasın oğlana dedi :ehi:.neyse lokantaya gittik alışverişten sonra,garson ne yersiniz diye sordu herkes etliekmek dedi sözleşmiş gibi :ehi: eşim iskender yiyecekmiş bana dediki sanada istersen iskender söyleyeyim dedi,anladı yani durumu :ehi: tmm dedim,o inceliğine vuruldum.bide yemek yerken içecek falan getirmişlerdi,bardağımı cevirdi kolamı açtı bardağıma boşaltıp önüme verdi,çok sevim o halini beni düşündü diye,halada yapar saolsun :love9: :love9:

nelss

Beni herkesten çok sevmesine ve evlenmeden önce hergün söylüyodu bunu şmdi bebek napıyo dyoo sanırm bebeği daha çok sevecek :icon_scratch: :icon_scratch:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: nelss - 26 Nisan , 2013, 15:54:02
Beni herkesten çok sevmesine ve evlenmeden önce hergün söylüyodu bunu şmdi bebek napıyo dyoo sanırm bebeği daha çok sevecek :icon_scratch: :icon_scratch:

yeterki senden çok seviceği kişi bebişin olsunnn   :binkybaby: :binkybaby:

benimkide aynı

nelss

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 26 Nisan , 2013, 15:57:51
Alıntı yapılan: nelss - 26 Nisan , 2013, 15:54:02

yeterki senden çok seviceği kişi bebişin olsunnn   :binkybaby: :binkybaby:

benimkide aynı
haklısn canım daha doğmadn pabucum dama atıldı ble  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

sorma sorma dogduktan sonra bebek nasıl ne yapıyo olucak bende diyorum iim sağoll  :ehi: :ehi: :ehi:  bebekte iyi diyorummm

nelss

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 26 Nisan , 2013, 16:02:10
sorma sorma dogduktan sonra bebek nasıl ne yapıyo olucak bende diyorum iim sağoll  :ehi: :ehi: :ehi:  bebekte iyi diyorummm
oo kadar diyosun yani  :toothy10: bakalm biz nasl olcaz  :laughing7: ama belli benimkininde öyle olacağı çocuk gördümü dayanamaz herkesn çocuğnu alır kucağına sever bde bana gösterir :)