Eşinizin neyine vuruldunuz?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Nisan , 2013, 09:39:09

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Hiçbirşeyine vurulmadım  :ehi: cidden hic sevmeyerek belkide nisanlandim
Sonradan asık oldum  :love9: :love9: :love9:

]

♣ ђคtเςє ♣

lisede sınıf arkadaşımın abisiydi ilk araba kullanışına vurulmuştum   :ehi: ne kdr çekici geliyodu bana anlatamam  :ehi:  :ehi:

ayşenurrr  :-ooo çok ilginç nasıl yanii  :-ooo

muhribe

ayşenurum  :opucuk:

senin durumun bi arkadaşımı hatırlattı.. görücü usulü evlendiler, şimdi o kadar aşıklar ki anlatamam  :love9:

kelebegimm

Gorucu usulü evlendik hayatta evlenmem diyodum oldu Rabbim yazmis
Esimede diyorum ben seni nisanliken felan hic svmemisimki diyorum
Simdi onsuz nefes alamam Rabbim bizi onsuz birakmasin :amin:
Dun gece oda diyo nasıl sevdiğimi bi bilsen diyo tabi ben inanmıyorum  :ehi: :ehi: ben inanmıyorum dedinde hergün beni sevdiğini soyluyo yoksa bekle aylarca soylesin :ehi:

]

ayy

bende ilk konuşmasına vurulmuştumm :love9: :love9: :love9:
çok güzel konuşuyoduuu kelimeler  dilinde sanki daha bi güzel oluyolardı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sonra zamanla özgür ruhunu sevdimm benim pek bişeyime karışmıyorduuu(erkekte aradığım şey)
tanıdıkça bana değer verdiğini gördüm...herşeyin en güzelini benim için secerdiii  ( kendince tabii   :ehi: :ehi: ahh bide zevkii olsaa  :ehi: :ehi: :ehi:  ) herifin tek zevkli seçimi ben olmuşumm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
haaa bidee bunu sonra söyledii ama bana ilk gördüğünde bana bakcam diye bikaç yere toslamışş teyzeye falan , bunu hala anlatır bayılırm bunu anlatırken gözlerinin içindeki aşkaaa bana bakışınaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

laa aşka geldim bakkk  :love3: :love3: :love3: :love3: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebemm   iyi cesaret etmişsin kuzum görücü usuluyle evlenmeyee ama ne güzel deli gibi aşık olmuşsun sonraaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

Rabbim yazdı onu banaa :love9: :love9: o ara o kadar cok isteyen vardiki mağazada çalışıyodum oraya görmeye geliyorlardı hepsine hayır diyodum ama esime diyemedim :love8: :love3:

]

ayy

iinsanın dili tutulurmuş bişey diyemez mişş  :love9: :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ay kızlar ne kadar güzel anılar çıkıyo.  :love9: :love9: :love9:

ben bayılırım böyle hikayeler dinlemeye,okumaya...

anlatın ya daha yok mu.

maşallah hepinize. Allahım bozmasın daim etsin...  :amin:

birbuçukyıl

bana hiç yüz vermemesine vurulmuştum.Konuşacak olsa üç beş kelime konuşur,susar. Bir yerlere götürecek olsa yarım saat sonra haydi kalkalım der eve bırakır.Yüzüme hiç bakmaz. Ama sonra acısını çıkardım ben de ona çok çektirdim.  :muzz:  :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 09 Nisan , 2013, 13:30:20
bana hiç yüz vermemesine vurulmuştum.Konuşacak olsa üç beş kelime konuşur,susar. Bir yerlere götürecek olsa yarım saat sonra haydi kalkalım der eve bırakır.Yüzüme hiç bakmaz. Ama sonra acısını çıkardım ben de ona çok çektirdim.  :muzz:  :muzz:

o zaman zor olanı seviyosun sen  :icon_thumright: Rabbim bozmasın  :amin:

mutluluk

nice yıllara canım  :flowers:

benim de görücü usulu gibi oldu.o beni yıllarca takip edip izlemiş ama benim haberim yoktu bi çıktı evet dedim yüzük takıldı emin olamadım hatta korkuyorddum arkadaşlar nikahta keramet var diyorlardı bana çünkü evliliğe hiç sıcak bakmıyordum bundan da elektrk alamayınca herkes korktu 6 ay içinde nişan düğün olunca gerçekten bi baktım ki benim sevgim daha fazlalaşmış.çok şükür.du bende bi arıyayım sesini duyam. ;D

birbuçukyıl

Amin Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın. Herkes mutluluğu evinde ,yuvasında, aşkında bulsun.  :icon_thumright:

ayy

daim etsin rabbim hepimizinkini inşallahhh :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:
bi yastıkta kocayakkk :amin: :amin: biz kocadık bileee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mutluluk