10000 İHLAS SÜREMİZ BİTTİ RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH...

Başlatan ayy, 07 Nisan , 2013, 20:31:49

« önceki - sonraki »

suzannn

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

emell

200 adette ben okucam Allahım kabul etsinn inşalalhhhh  :amin: :amin: :amin:

mutluluk

gerisini hamile bayanlarımız okusun rabbim kabul etsin inşş :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

10000 okundu ve bittii :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kızlar herkesten Allah razı olsun duamız bitti en kısa zamanda listemizdeki herkesin çifte haberleriniz alırız inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

sırada ne okuyalım herkes aklındakini söylesinnn sonra karar verelim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah yapılan dualarımız kabul olur ve hepimizin bebekleri kısa zamanda gelir

1000 tane Salat_ Münciye okusak mı acaba? hem de çok az hemen biter... ben bunu ezbere bilmiyorum telefona kaydetip ordan okurum

Hacetleriniz ve dileklerinizin yerine gelmesinde çok makbul bir salavattır.

İhlas ile okunmasında kısa zamanda dileklerinizin olmasına  vesiledir.

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

Duânın Mânâsı:

"Allahım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salât et. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır."

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.

CAN TANEM

Yapılan dualarımızı Rabbim kabul etsin insallah :amin: :amin: :amin:

Bu duayıda okuyabiliriz canım ben son iki ayeti hariç ezbere biliyorum duayı :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok makbul bir  duaymış... Teyzem gelince bir baksın onayından geçerse duasını yapsın başlayalım

CAN TANEM

Evet canım ben her farz namazından sonra okurum düzenli olarak... ama hacet ve dilek için olduğunu bilmiyordum  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Aşkk

rabim ettiğimiz duaları kabul etsin inşşş  :amin: :amin: :amin: :amin:
başlayın ben yine elimden geldiğince yardımcı olacağım inş  :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

Allah kabul etsin Rabbim şuradaki tüm arkadaşlarımıza çifter çifter bebek sevinci yaşatsın  :amin:  :amin:  :amin:

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder."

Bunu bilyormuydun Ayse abla?