Mide Yanması

Başlatan angelhera, 14 Şubat , 2007, 12:52:36

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

soğuk süt yada yoğurt bana çok ii geliodu

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 05 Temmuz , 2011, 10:37:15
soğuk süt yada yoğurt bana çok ii geliodu
ebrucum sütüde denedım fayda etmedı artık doktoruma soracam baska bır yolu varsa onersın bıseyler yoksa dayanmak çok zor  :(

karapnr

benim bir kaç gün çok şiddetli oldu sonra doktor şurup verdi 2 kez kullandım geçti çok şükür

Bahar06

bende 2 buçuk aylık hamileyim önce bulantı çekiyordum şimdi hem bulantı hem migde agrısı 2 gündür agrısına dayanıyorumm rennie şurubunu içiyorum ama hiç banamısın demiyorr hiç birsey yiyemez oldum artık 1 ayda 5 kilo verdim korkuyorum bebegime birsey olacak diyeee  :crybaby2: :crybaby2:

karapnr

Alıntı yapılan: Bahar06 - 06 Temmuz , 2011, 16:24:50
bende 2 buçuk aylık hamileyim önce bulantı çekiyordum şimdi hem bulantı hem migde agrısı 2 gündür agrısına dayanıyorumm rennie şurubunu içiyorum ama hiç banamısın demiyorr hiç birsey yiyemez oldum artık 1 ayda 5 kilo verdim korkuyorum bebegime birsey olacak diyeee  :crybaby2: :crybaby2:

3. ayın dolana kadar devam eder canım heralde, sonra geçer inşallah  :amin: merak etme ilk aylarda bebiş anne beslenemese bilem alıyomuş vitaminini  :icon_thumright: sen yemeye çalış vitamininide al geçer bu zor günlerin inşallah  :amin:

Balböceği

sibosum senin mide erken baslamis yanmaya  :honk:

benim hamileligin son haftalarinda baslamisti .

banu_fth

Alıntı yapılan: Bahar06 - 06 Temmuz , 2011, 16:24:50

gaviscon şurup al . yeşil kutu .. hamileler için birebir .. dr başka bişe sölemişti eczacı bunu verdi bana . ve Allah razı olsun diyorum .. benimde çok yandı .. hala da yanıyor bir yudum alıyorum hatta yarım yudum alıyorum .. çok ilaç içmek istemiyorum hergün yandığı için  :'( yediklerine çok dikkat et .ne yediğini aklında tut tutamıosan yaz . mutlaka bişey var tetikleyen ..

benim mesela .. domates , susam , elma , kayısı meyvesi kuru olmayan yaş olan . ( kuru kayısı iyi gelior bana )

benim şimdiye kadar kara listeye aldıklarım bunlar . sende böyle yapmalısın .. hergün domates yerdim ben  :cildir:
şimdi ağzıma koymuyorum .. ama yemeklerdeki yani pişmiş olanı yakmıyor .. bilgin olsun .. dikkat et sende ..

midem kavruluyordu bir gün ne yedim ki yaa dedim .. sadece domtes salatalık peynir ekmek .. düşün ..
sonra domtesi anladım o yakmış .. ayti sölemişti bana bunu .. yemiyorum şimdi kahvaltıda hakkaten artık yanmıyor kahvaltı sonrası midem ..

sen de öyle yap canım iyi takip et kendini .. mesela tost yersem de yanıyor .. yanmış yağ mesela . sanırım o etkiliyor ..
bilmiyorum ama artık tost da yemiyorum .. sen de böyle takip et kendini ..

normal alakası yok sanıodum ama var canım .. bazı günler çok acıkırsan mesela o zaman da yanmaya başlıor .  :opucuk: o şurubu al . geçmiş olsun . farkı göreceksin .. benimkide şurup deme .. 5 tl al ve yediklerine dikkat et  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Temmuz , 2011, 21:06:22
sibosum senin mide erken baslamis yanmaya  :honk:

benim hamileligin son haftalarinda baslamisti .

EVET TATLIM BENIM ÇOK ERKEN BASLADI HERKES SENIN GIBI SOYLUYOR HAMILELIGIN SON AYINDA BASLIYORMUŞ  :sad1:

GNC

7+2 deyim. Hamilelik öncesi de reflüm vardı ve ciddi boyutlardaydı. Her sabah nexium içmezsem o gün mahvoluyordum. 3 hafta önce hamile olduğumu öğrendim drum nexiumu kesti. Her gün mide ağrısından, yanmadan ölüyorum. Bazen asiti midemden atmak için kusuyorum ama kusarken iyice mahvoluyorum. O an ölsem de kurtulsam diyorum. Rennie verdi Dr ama hiç ir işe yaramıyor artık dayanmıyorum