08 Mayıs , 2024, 13:15:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mide Yanması

Başlatan angelhera, 14 Şubat , 2007, 12:52:36

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

sigara bende içiyorum kızıma hamileykende kullandım çok istedim içmemeyi ama ayrıca canım istiyordu sigara ilk zamanlar azalttım ama hep içtim emzirirkende içtim tabi ki bunu onaylamıyorum yanlış anlaşılmasın 9 ay boyunca yalvardım allahıma sağlıklı olsun diye ama allah bilir sigara kullanmayan arkadaşımın çocuğuda astım oldu allah herkesin yavrusunu korusun hamileyken sigarayı bırakana ne mutlu ben bırakamamıştım inşallah hamiş olursam tiksinirim sigaradan
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

ıns ama zor oluyor bırakmak ılk aylar tıskınıyorsun....ama sonra ıstıyor

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

valla ben ayrıca aşerdim rüyalarıma bile giriyordu
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

mesela bırının ustunden kokuyu alınca mıgdem kalkıyor ama o sıgaranın kokusu bırı ıcerken benı cezbedıyor...ama oglum daha onemlı :muzz: :muzz:

**YeŞiLzEytİN**

tabi cnm ama ben iradesizim heralde bırakmayı istedikçe daha çok cnm istiyordu alışkanlık daha ağır bastı bnmkinde allaha şükürler olsun kızım sağlıklı

..BahaR●●

Allah kolaylık versinnnde bırakın inş.
ama ben doğurıyım emzirim yine başlıycamm  :toothy10: :toothy10:

ĸﻪгﻪოεl

EWET AMA BEN KENDIMI BEBEGIM DOGSUN EMDIRMEM BITTISIN SONRA İÇERİM DİYE KONSANTIR OLUŞ GİBİYİM ONDAN :BangHead:

мiŁenα.

ben emzırırkende ıcerım arada tutamazsam kendımı :sad1:

ertl

arkadaşlar hepiniz sigaranın zararlarını biliyosunuz ve hepinizde bilinçli annelersiniz
çocuğunuzun sağlı için sadece hamileyken ya da emzirirken içmemek yetmez
onun yanında içmeseniz bile sizdeki siğara kokusundan etkilenecektir
çocuğunuzu pasif içici durumuna düşecektir

мiŁenα.

veeeee en zarralı olanı pasıf ıcıcı olmak

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

24. haftama girdim ve Aksamlari yatmadan cok mide yanmasi cekiyorum son 4 gündür...  :'( :sad1:
o derece ki agizima zehir geliyor hafifce bir bulantiyla birlikte, yataga yattimi bogazimdan yukari ciktigini hissediyorum iiyyyy  :sad1:
sadece aksamlari oluyor.. halbuki hamileligimin basindan beri asitli içeçek icmiyorum
tatli cok yemiyorum, dikkat ediyorum beslenmeme.. ilaclarimi sabah içiyorum zaten, onlarin bir etkisi oldugunu sanmiyorum,
gece yatmadan basliyor bu yanmalar  :sad1:
nedendir bilen varmi kizlar?? sizede oldumu oluyormu ?

βαlκιz

canım soda iç yatmadan önce
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°o.O євяυ O.o°

ayy dün mide yanmasından ölüodum yaa ağladım resmen dilim içeri kaççak gbydi eşimde korktu dr gidelim dio gece vakti snra yoğurdn ii geldiğini duymuştm evde kalmamıştı eşim annesinden aldı azalttı ve sonnnda geçmş uykuya dalmışım :sleepy1:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Kizlar soda icin bende diger gebeligimde iciyordum sukur bunda yok
sodanin cok faydasi oluyormus

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar bu mide yanmalari beni öldürecek  :crybaby2: :crybaby2:
dün aksam artik cildiracaktim bu kadar mi yanar yaaa, yemek borusundan agzima kadar
zehir doluydu sanki egilmeme bile gerek yok hemen asit cikiyor yukari,
sinir oldum sinir yaaa , kakrer yedim, ilik az sekerli sutte içtim gecmediiiiiiiiiiiiiiiii  :BangHead:
Uyukuya dalmisim sonra gecenin bir vakti boynum agriyor simdi  :BangHead: Yüksek yastikta yatmistim oyle uyumusum  :sad1: