17 Mayıs , 2024, 23:20:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çalışan hanımlar.. çalışmasaydınız?

Başlatan muhribe, 31 Mart , 2013, 16:12:21

« önceki - sonraki »

muhribe

hadi paylaşalım en çok neyi özlüyoruz? artık çalışamasam yapardım dediğiniz şeyler nedir?  :hello2:

@Melek Yüzlüm@

bende çalışsam diyorummm  :k06: :k06:

sen söle betüşüm ne yapardınnn

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

muhribe

neler mi yapardım  ::)

mesela oğlum gözümün önünde olduğu için vicdanım rahat olurdu, sabah uyanır kahvaltısını ettirirdim, güzel havalarda gezdirir oynatırdım..
sonra namazlarımı huşu içinde uzun uzun kılardım, iş yerinde abdest sorun namaz ayrı sorun  :sad1:
çeşit çeşit yemekler yapardım
işlerimi koştur koştur halletmek zorunda kalmazdım
komşu edinirdim kendime, biraz sosyalleşirdim
evde yalnız olurduk  :BangHead:
daha saymakla bitmez  :k06:
şükür çalıştığım için de mutluyum en azından maddi sıkıntı yok ama insan istiyor tabi evde olmak  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

anaaammmmm çalışmasaydım kafayı yerdim herhalde  :ehi: :ehi: :ehi:

geçen hafta raporluydum ciciannemizin kızının nişanı vardı,o gelemeyince rapor alıp evde oğluşumla kaldım ama zormuş beaa.

ev hayatı bana göre değil. arkadaşlarımı görüp biraz dışarı çıkmak iyi geliyo :ehi:

mutluluk

valla ben evde yapamam diye düşünüyordum ama ev gerçekten çok iyi.ama maddi yönden zor işte tek sorun o.

sukeyna

Evde olsam gercekten kafayı yerdim su an dogum iznindeyim ama isimi arkadaslarımı özledim ben, ev hayatı hiç bana göre değilmiş ..

destina06

nazlıyarim

çalışsaydım diyorum bende ve ekliyorum katil olurdum kesin.sabırlı biri değilim biri bana ters bişi dese yada hesap sorsa kafa göz dalarım  ev hanımıyım tek eşime tahammül ediyorum şükür allahıma
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ยรlคภ๓คz göภlüm

sabahları oğlumu okul hazırlar, öğlen geldiğinde karşılardım... kurslara gittiğinde onu almaya giderdim, evde derslerine yardım ederdim... ben de  oğlumun spor okuluna giderdim, spor yapardım... bir de hobi kurslarına giderdim...

ev hanımı olmayı bir oğlum için istiyorum... 2. çocuğu da çalıştığım için ertelemiştik, şimdi de olmuyor...