28 Nisan , 2024, 23:37:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SALAVAT-I TEFRİCİYE BİTTİ ÇOK ŞÜKÜR

Başlatan ayy, 30 Mart , 2013, 14:44:53

« önceki - sonraki »

emell

emell

tekrar başlarsanız yardımcı olurum dualarınıza esmaül hüsnadan da okunabilir aslında ayşe

Aşkk

ayşem okumak için girdim bitmiş  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
rabbim kabul etsin inş  :amin: :amin: :amin: Allahım isteyen bekleyen herkese tez vakitte göbüşlerini doldursun inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

Allah razı olsun emelimm...araştıracağım bakim netten birazz..kızlarda söylemişti gözden geçireyimmm ...artık hiç boş bırakmayız bu işi :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

evet bitti ceyimm çok şükürrrr :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:
ama başka bişey başlatacağım ona bakıcam şimdiii :amin: :amin: :amin:

emell

ayy

saol kuşum hamişlerimiz saolsun senin gibi yalnız bırakmadılar :love9: :love9: :love9:
sizlerde sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alın inşallah isim isim dualrımdasınız :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

emell

Aşkk

başla ayşem yardımcı olur inş  :amin: :amin: :amin:
Allah razı olsun ayşemmmmm  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

CAN TANEM

ayy

aynurum canım bu duamız bitti çok şükür..acaba yanlış yeremi yazdın :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk:

CAN TANEM

Canım hafta sonuna girmeden bitmemisti bende 20 okumustum dünde hala bitmedi sanıp 50 ye tamamlayıp yazmıstım neyse önemli olan niyet Rabbim kabul etsin insallah :amin:

ayy

evet bişey olmaz zaten bitmeden öncede fazladan okundu...rabbim kabul eder  :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk:

ayse_etiskenece

rabbim kabul etsin inşşşşşşşşşş..hepimize hayırlı sağlıklı bbeişer versin..okuaynlardan Allah razı olsun

nazlıyarim

hay maşallah ben yetişememişim allahım kabul etsin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...