28 Nisan , 2024, 20:22:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kan pıhtılaşması

Başlatan mehtap0753, 29 Mart , 2013, 17:47:05

« önceki - sonraki »

mehtap0753

kızlar kan pıhtılaşması yaşayan varmı aranızda ya ben onun için tahlil falan yaptırmadım ama dr coraspin verdi uzun süredir onu içiyorum bu ilaç iyi gelir varsa öyle bir sorun demişti .Biraz önce bir arkadaşımla konuştumda arkadaşım 4 efa tüp bebek denedi olmadı şimdi biraz morelim bozuldu dikkat et kan pıhtılaşması olabilir bu aşılama olmazsa tüp bebekten önce bu testlerini yaptır dedi benimde morelim bozuldu inş tutar gerek kalmaz ama böyle bişey olabilirmi yaşayan varmı aranızda dr isterdi heralde ama ya dimi tahlil ne biliyim drum aslında baya bir ilgili:(

ayy

kuzum kullanmakta iyi yapmışsın.benim aşılama drumda yaptırmayalım varmış gibi ilaç kullanırız demişt.ama benim karnımda bebiş öldüğü için yaptırmak istedim ve çıkmdı şükür.eger için rahat etmiyorsa sende yaptırabilirsin 20 günde çıkıyor sonuç...
fakat ileri derece olursa dr zaten anlayabiliyormuş :dontknow: :dontknow: :dontknow:
bana olmayabilir demişti zaten dr.sters yapma şimdi bunu dr un tedbirini almış.hamiş kalınca testinide yaptırırsın varsa iğnede kullanılıyor çünkü :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 29 Mart , 2013, 18:02:02
kuzum kullanmakta iyi yapmışsın.benim aşılama drumda yaptırmayalım varmış gibi ilaç kullanırız demişt.ama benim karnımda bebiş öldüğü için yaptırmak istedim ve çıkmdı şükür.eger için rahat etmiyorsa sende yaptırabilirsin 20 günde çıkıyor sonuç...
fakat ileri derece olursa dr zaten anlayabiliyormuş :dontknow: :dontknow: :dontknow:
bana olmayabilir demişti zaten dr.sters yapma şimdi bunu dr un tedbirini almış.hamiş kalınca testinide yaptırırsın varsa iğnede kullanılıyor çünkü :opucuk: :opucuk: :opucuk:

öylemi tamam cnm ya çok panik oldum öyle olsa anlardı zaten dr bencede çok kan tahlili yaptırdım ama bunu hatırlamıyorum coraspinide 3 aydır falan içiyorum zaten varsada biraz geçmişdir heralde :(çok saol cnm ya morel verdin ben yarın bir soruyum dr a bu durumu bakıyım.

ayy

mehtapcım kan pıhtı testini yaptırmış olsan hatırlardın kuzum.her yer yapmıyor çünkü bide pahalı bir test.sters yapma kendine bu testi yaptırmayanlara zaten dr lar genelde varmış gibi hareket ediyor.bide ailede varmı onada bakıyor.tabi bana sorarsan yaptırmakta fayda var.ama paniğe kapılmadan araştır drunada sor dr yaptırma desede bence yaptır canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

onu genelde  doktorlar 2. düşükten sonra yaptırıyor... ben de yaptırmadım gerçi çocuğum olduğu için gerek yok... bende de tam tersi hayatım boyunca pıhtılaşmama problemi vardı... baya sorunlar yaşadım  hatta hamileliğim de zor geçti diş ve burun kanamalarım oluyordu, kılcal damarlar çatlamıştı ama doğumdan sonra kendiliğinden geçti

makaron

Kizlar sizce ben buyuzden mi dusuruyorum?? Hic uyuyamadim.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım dur bakalım aklına kötü  şeyler getirme, inşallah düşmeyecek

mehtap0753

Alıntı yapılan: makaron - 02 Nisan , 2013, 08:43:50
Kizlar sizce ben buyuzden mi dusuruyorum?? Hic uyuyamadim.

cnm ya merak ettim seni nasılsın ne drurumdasın?

makaron

Mehtapcim sagol. Yatiyorum hala hic kalkmadim. Gece pek kan gelmemis. Artik dusen dustu demi azaldi bilemedim. Bugun tekrar igne var ama oncesinde kan ver mi demisti yoksa carsambamiydi. Vallahi iyce salak oldum.

mehtap0753

Alıntı yapılan: makaron - 02 Nisan , 2013, 09:09:00
Mehtapcim sagol. Yatiyorum hala hic kalkmadim. Gece pek kan gelmemis. Artik dusen dustu demi azaldi bilemedim. Bugun tekrar igne var ama oncesinde kan ver mi demisti yoksa carsambamiydi. Vallahi iyce salak oldum.

cnm arkadaşım sen kan ver yine ve artık lütfen panik olma nolur bir sakin ol rabbim onun yiyecek ekmeği varsa hiç bişi olmaz böyle çok var kanamalı hamilelik geçiren ne olur güzel düşün arkadaşaım ya aa bak kızıcam şimdi okudum yazılarını dur daha bişey yok bitanem ya güçlü bir annesin sen olumlu düşün dur bakalım o iğneler çok iyi gelecek bak gör sen bir kan ver bence bişey olmaz sonra gerekirse tekrar yaparsın cnm için rahat etsin sonucunla birliktede dr una git tatlım

makaron

Mehtapcim cok sagol. Ben gecen de boyle dusuk yapmistim. O nedenle baska turlusu aklima gelmiyor. Oglene dogru gideyim hastaneye bakalim..

ツgöçmen_54 ツ

canım ne yaptın aptt tahlilini yaptırdınmı ?
ayşe'nin dediği testler 2-3 düşük sonrası yapılıyor.senin ilk yapman gereken aptt  ;) kan pıhtılaşması bu testte belli oluyor  :)

mehtap0753

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 02 Nisan , 2013, 09:20:10
canım ne yaptın aptt tahlilini yaptırdınmı ?
ayşe'nin dediği testler 2-3 düşük sonrası yapılıyor.senin ilk yapman gereken aptt  ;) kan pıhtılaşması bu testte belli oluyor  :)

yok cnm yaptırmadım yarın aşılama olacak morelimi bozmak istemedim bide benim daha hiç bebeğim tutunamadı bile bakalım bunuda atlatıyım sonra inş gerek kalmaz ama yaptırıcam cnm