Oğluşuma isim arıyorum teyzeleri.. yardımcı olurmusunuzzz

Başlatan huzur, 29 Mart , 2013, 15:58:36

« önceki - sonraki »

özlem0609

canım Allah nasıp ederse bizde oğluşumuza KAYRA ismini koycaz,sende koy bebıslerımız adas olsunlar :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Mart , 2013, 22:55:33
Alıntı yapılan: sudenaz85 - 29 Mart , 2013, 21:25:06
ay bende kararsızım yaa eşim batuhan burak dio ben kaan bilemedim :dontknow: :dontknow:
Bence birdaha dusun bu iki isimide koyarken cunku isime cekme durumuna cok inanirim cevremde ogretmende cok. Dedikleri burak ismindeki cocuklar cok yaramaz ele avuca sigmaz diyorlardi batuhandanda yaka silkererdi
Gerci ben burak isimli iki kuzenim var aman yarabbi evlerden uzak ne yaramaz ne aksi cocuktu :-ooo
Omer isimli cocuklar duragan akilli laftan anlarlar
Ece isimli kzlar hep benmerkezci simarik
Berkler yaramaz
Oguzhan agirbasli genellikle
Vs vs

aynen katiliyorum sana bu konuda  insanlarin soylediklerine cok dikkat ediyorum mesela furkan ismindeki cocuklarinda cok yaramaz olduklari soylenir  kizim olursa Zeynep ismini dusunuyorum cok naif hanim hanimcik geliyo zeynep ismindeki insanlar

erkek ismine gelirsek  erkek isminde cok favorilerim yok icine en cok sinen ismi koy

sayet oglum olursa esimin istegi uzere Yusuf koycaz yaninada ben Mirza ismini cok begeniyorum  esimi ikna edebilirsem  bunu koycam :)

huzur

yaa hala isim bulamadım. beynim durdu sanki. hiç isim gelmiyor aklıma.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Nisan , 2013, 08:48:15
Alıntı yapılan: asya81 - 29 Mart , 2013, 22:55:33
Alıntı yapılan: sudenaz85 - 29 Mart , 2013, 21:25:06
ay bende kararsızım yaa eşim batuhan burak dio ben kaan bilemedim :dontknow: :dontknow:
Bence birdaha dusun bu iki isimide koyarken cunku isime cekme durumuna cok inanirim cevremde ogretmende cok. Dedikleri burak ismindeki cocuklar cok yaramaz ele avuca sigmaz diyorlardi batuhandanda yaka silkererdi
Gerci ben burak isimli iki kuzenim var aman yarabbi evlerden uzak ne yaramaz ne aksi cocuktu :-ooo
Omer isimli cocuklar duragan akilli laftan anlarlar
Ece isimli kzlar hep benmerkezci simarik
Berkler yaramaz
Oguzhan agirbasli genellikle
Vs vs

aynen katiliyorum sana bu konuda  insanlarin soylediklerine cok dikkat ediyorum mesela furkan ismindeki cocuklarinda cok yaramaz olduklari soylenir  kizim olursa Zeynep ismini dusunuyorum cok naif hanim hanimcik geliyo zeynep ismindeki insanlar

erkek ismine gelirsek  erkek isminde cok favorilerim yok icine en cok sinen ismi koy

sayet oglum olursa esimin istegi uzere Yusuf koycaz yaninada ben Mirza ismini cok begeniyorum  esimi ikna edebilirsem  bunu koycam :)

Furkan ismiyle ilgili konuyu ben de duymuştum, çevremde adı Furkan olan çocukların hepsi de inanılmaz yaramaz...

ayşecik85

ahmet mirza

veya

ali mirza

ikisini de koydu arkadaşlarım değişik ve güzel

°•.ℓανιηуα.•°

canım, duyduğum en güzel erkek ismi SARPER  :love9:

2. oğlum olursa da eşim sencer koyucam diyo ama ben koymam. sencer güzel de ne bileyim daha güzelleri de var sanki.

göktuğ
bertuğ

ben bu isimlere de bayılıyorum. 

huzur

evet SARPER i bende ilk senin oğluşuda duydum. çok beğenmiştim ama eşim olmaz diyor.
hem olmaz diyor hemde yardımcı olmuyor.

Bluegirl

Ben klasik isimleri seviyorum erkek çocuklarda
Mesela
Ömer
Yusuf
Ali
Ahmet

Bigün bi oğluşum olursa bunlardan birini koyarım herhalde   :icon_thumright:

bnsroni

Ben klasık olacak ama Can ve Kaan diyeceğim.
Bu iki isimden her tanığım gerçekten düzgün çalışkan ahlaklı insanlar oldu..
Kazaara bir oğlum olur ise 2 isimden birini tercih edeceğim..

huzur

AYBERK
BATU
BERK
BERAT
DORUK
EGE
ERDEM
ERTUNÇ
GÖKALP
SARPER
UYGAR
YİĞİT
KAYRA
UMUT
İLKER
ERİNÇ

netten bu isimleri buldum. biraz düşüneyim. bi liste yapıyorum kendime. ordan eleme yapcam :ehi: :ehi:

almila__

masalcım erkek lerde bende klasık ısımlerı daha cok sevıyorum
mustafa
ahmet
ömer
ali

ben oğlum olsaydı ömer eymen ıstıyordum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: M A S A L - 16 Nisan , 2013, 16:36:51
AYBERK
BATU
BERK
BERAT
DORUK
EGE
ERDEM
ERTUNÇ
GÖKALP
SARPER
UYGAR
YİĞİT
KAYRA
UMUT
İLKER
ERİNÇ

netten bu isimleri buldum. biraz düşüneyim. bi liste yapıyorum kendime. ordan eleme yapcam :ehi: :ehi:
:k06: :k06: :k06: BİRDE İSİM BULAMADIM DİYE YAKINIYORSUN
ayyy bu kadar isimden isim seçmek başlı başına sıkıntı  :k06: :k06:

sudenaz85

BEN KAAN MERT KAAN EFE KAAN EMİR DİYORUM EŞİM 2.İSMİİNLERİ İSTEMİYOO :caca: :caca:

huzur

buldum buldum ama hepsine bişey diyorlar:))

erinç ismi hoşuma gitti.
dün kızkardeşime söyledim.
o ne abla öyle pirinç gibi dedi.
gülmekten öldüm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: