29 Nisan , 2024, 07:24:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Detaylı ultrason??

Başlatan ARieS, 29 Mart , 2013, 12:24:27

« önceki - sonraki »

iklima

kızlar bir dahaki ay giricekmisim detayli ultrasona biraz bahsedermisiniz pek bi bilgim yok.nelere bakıyor benim ne sormam gerekir
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

19.haftamda girmistim bebegin butun organlari inceleniyor problem varmi yokmu diye senin hicbisey sormana gerek yok doktor gerekli bilgiyi veriyor ben resmen muhabbet etmistim girmeden once hemsirenin biriyle tartismistim turlkiyede hastanelerdeki durumu konusmustuk daha dogrusu ben konustum o bebege bakmisti  :k06:  ben cinsiyetni detayli ultrasona girdikten sonra tam emin olmustum

Aşkk

kübracım senin bişi sormana gerek yok kalmıyoda zaten bebişe çok ayrıntılı bakılıyor  :k06:
mesela kemiklerine,organlarına,beynine,beyinciğine damarlarına varana kadar  ;)
atladıklarım bile vardır belki  :icon_scratch:

iklima

adı üstünde detaylara bakıliyor ışte ama merak ettim yine de sorayim dedim size bi.
kendi dr um bakmiyor ayni hastanede başka bi dr a yönlendirdi.
bir daha ki aya.6.ayimin içinde olucam sizin girdiğiniz haftalara bakınca benim geç
kalmış oluyor.
bi de ben 6.aya özel tahliller felan var zannediyordum ekrta bişey söylekdi dr

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Evet farkli doktor bakiyor benim gittigimde yuksek riskli gabelik yaziyodu kapinin ustunde cok korkmustum  bide uzun suruyor yarim saat kadar kapida beklerken insanlarla illaki konusuluyor  hepsinin sorunlu hamilelik korkmustum bende acaba bi sorunmu varda doktor gonderdi diye ama her hamile gonderiliyomus

ยรlคภ๓คz göภlüm

detaylı ultrasona radyoloji uzmanı bakıyor dimi... oğlumda da  bakılmıştı ama aradan 8 yıl geçtş unuttum

iklima

bugün randevu aldim ama uzun sürüyor diyorsunuz son randevu saatini aldim ınş bi aksilik çıkmaz.

Hepsi Bu..!