29 Mart , 2024, 16:49:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir fikri olan var mı acaba?

Başlatan Dilek&Yusuf, 27 Mart , 2013, 09:22:11

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

arkadaşlr evlndkten sonra hç korunmamştk 8 ay bebeğmz olmamştı sonra oldu şükür şmdi 2 buçuk yaşında oğlum var :nazar:(Allah olmasını isteyen herkese nasip etsin)ikinci bebeği düşünsem yine böyle gecikir mi acaba olması şimdiden tşk ederm.

...ŞehzadEfe...

doktora gittiginde bunu aslında soyler hani bir problem yok diye ama ilk denemelerde oyle oluyor bildigim ikinciler ikinci denemede oluyormuş sanırım o kadar uzun sürmez
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aynı şeyleri yaşayacaksın diye birşey yok... ilk çocuğu tedaviyle olup ikinci doğal ve beklenmedik zamanda gelen çok arkadaşım var... ben de ikinciyi istiyorum oğlum bekltemedne geldi bende de 2. bir türlü gelmek bilmedi

Lă_Tăhzen!

1.kızım 6aylık bi deneme sonucu oldu doktora falan gitmiştîm stresli gunler yaşadım bebek ısteyince kısa bı donem bile çok uzun gelebilixor 2.hamileyim suanda korundugumuz halde oldu nasıp kısmet tamamen Allah saglıklı hayırlı evlatlar versin isteyen herkese

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence ilkiylen ayni olcak diye bisey yok  :) eger saglik sorunu yoksa oluyo ben kizimdada simdikindede ilk denemede tuttu sükür  :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Dilek&Yusuf

biz tedavi olmamştk doktor 1 yıl geçmesi gerekyor demşti bende yumurtalk kisti vardı ondn gecikmş olablr birincisi hamile kalınca gtmşti kist ama şimdi varmı bilmyrm bakalm hayırlısı cevp verdğnz için sağoln çocuklarnza ALLAH uzuuun ve hayırlı ömürler versn. :flowers: