sigarayı bıraktım

Başlatan lagrima, 25 Mart , 2013, 20:03:45

« önceki - sonraki »

almila__

ben anlıyorum ceylanım kız kardeşim baze kendıne nescafe yapıyo kokusu gelincee bunun yanında bi sigara ii keyif yapılırdı diom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama şuan kokusuna tahammulum yok  :igrenc: görmek bile istemiyroum  :igrenc: :-ooo

Aşkk

dimi kahveyle de bi gidio ki namuzsuz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

sonrada ikinci sıpa gelir sen başlayamazsın ceyimmm :suclu: :suclu: :suclu: :ehi: :ehi:

Aşkk

oooooooowwwwwwwwwwwwwwwwww yooooooooooooooooooooooooo  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
bi sigaraya doyayım öle olsun ayşem yaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
tmm laa öyle olsun hadiiiii :ehi: :ehi: :ehi: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

lagrima

bende dayanamadım dün yaktım bir tane ohhh dedim ya hayat buymuş demek :D yaşadığımdan zevk almaya başladım :) az içmeye çalışıyıroum. hamileyken bende içmedim doğurdum hemen yaktım bir tane Allah ım nasıl özlemişim. ogün bu gündüriçiyorum :) az içime çektim emzirirken. :P
Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 26 Mart , 2013, 17:52:45
ben çok iyi anlıyorum seni ben sigara içmeyi inanılmaz seviyorum  :love9: :love9: :love9: :love9:
geçen sene eşimle bırakma kararı aldık 15 gün içmedik ama çok mutsuzduk ikimizde  :k06: :k06: :k06:
dışarı çıkıp kahve içelim aman siigarasız kahvemi olur falan derdik içmezdik evimiz de çay demlenmez hale gelmişti ikimiz de çok uzun zamandır kullanıyoruz ve severek  :ehi: :ehi: :ehi:
sonra bi başladık ohhh be dünya varmış  :hello2: :hello2:
şimdi hamileyim die bırakmak zorunda kaldım bırakmak değil ara verdim diyorum öle rahatlıyorum çünkü  ::)
çok sıkıştırmıyo beni bebek sanırım büyük etken oldu bende ama gün sayıyorum tekrar başlıcam  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

lagrima

içmeyen anlamaz ki yaa...
aşk gibi birşey bu. körü lörüne seversin başkaları görür der bu iyi değil bak şöyle böyle ama sen görmezsin bir tanedir o :D aynen böyle birşey

Balböceği

Biliyorum biliyorum 4 aydır ağzıma nadr çikolata sürdüm eve alınan çikoları çocuklara dağıttım  :ehi:

Çiko sevgisi gibi  :love9: masum ama zararlı  :ehi:

...ŞehzadEfe...

kafayla alakalı bir şey bu bırakıcam dedikten sonra bırakır insan ne kadar tiryakide olsa hee bu sebeplerle bırakılır oda saglık sorunları çıkınca zevk için yapılan bir iş bir anda bırakılmaz benim babam günde 2 paket içerdi hemde samsun okadar pis bir sigaraki kalp ameliyatı oldu bırakıcaksın yada ölüceksin dedi doktor bıraktı 5 sene oldu anneme seni bırakırım sigarayı bırakmam diyordu ikinci örnegim abim doktora gitti günde 2,5 3 paket sigara içiyordu en büyük zevkim diyordu cigerlerin bitiyor 32 yaşındasın 35 i görebilirmisin acaba dedi o gün bıraktı ki anlattıgım insanlar sabah yataktan kalkar kalmaz sigara yakarlardı bi sebeple bıraktırlar şimdi eşim istiyor ama sadece lafta bırakamıyor ilaç aldı bi ton para verdi iki gün içti midem agrıyor dedi elektronik sigara aldı çok kötü asla içemem dedi ilk gün aldı attı günde 1,5 paket içiyor aldıgı sigara 8,5 tl falan lüks yani çok sinirleniyorum yaa yani sözüm meclisten dışarı ben eşim için diyorum çöpe para atıyoruz hee zamanında çok içtim bende hamile kaldım bırakıcam dedim içmedim şimdi tek tük istemesem içmem doktor çocuk için evde içmeyin asla üstünüzdeki koku bile sinmesin bronşit oldugu zaman dedi yine içti yine içti şimdi bıraktım ne yaparsa yapsın nefes alırken zorlanıyor hastalanıcak ben iki gün üzülücem ya onun çektigi.....

inşallah en yakın zamanda hepiniz bırakırsınız bi doktora basvursanın o sigarayı bıraktırma hatta çok iyi ilgileniyorlar yeterki isteyin zaman geçmeden hastalık girdim mi çıkması zor oluyor  :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

inş enişte de bırakır eltişim  :amin:
dediğin çok doğru az para mı günde 8-10 lira. onunla çocuğun biçok ihtiyacı karşılanabilir, hadi onu geçtim çok daha sağlıklı şeyler alınabilir
benim eşim ilk tanıştığımız zamanlarda çok değil ama yine de içermiş
ben dedim sigara kokusuna kesinlikle tahammül edemem bunu bıraksın birlikte başarıcaz
maşallah bir iki haftaya bıraktı bi daha da içmedi
şimdi sosyal ortamlarda yılda 1-2 kez içer sadece onda bile rahatsız olurum çünkü kokusu beni, acayip rahatsız ediyor başım ağrıyor midem kalkıyor
Allah herkesi kurtarsın bu illetten  :amin: