26 Nisan , 2024, 00:00:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sezeryandan sonra...

Başlatan sukeyna, 25 Mart , 2013, 19:59:56

« önceki - sonraki »

sukeyna

Arkadaslar ben dogum yapali 10 hafta oldu ve sezeryanla dogum yaptım , iliskiye girerken ilk denemede yani gecen hafta inanılmaz bi acı hissettim bi baktım kanama baya böyle temiz kipkirmizi kan:( böyle birsey yaşayanınız var mı?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende sezeryanlan dogum yaptim ama öyle bisey olmamisti  :dontknow: aslinda olmamasi lazim alltan dikis atmiyolarki  :dontknow: dogumdan sonra kadin doktoruna kontrole gittinmi  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

sukeyna

Dikişlere bakmıştı doktor ama henüz alttan bakmadı , Pazartesi'ye randevu aldım insallah kötü birsey yoktur cok korktum valla :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

canım alttan dikiş yok ama sonuçta rahim dikiliyo.

sen bence hemen bi doktora görün. inşallah önemli bişi değildir.

sukeyna

Gittim canım doktora, yirtik olabilir hemen bakalım dedi, cok sukur birsey yokmuş yalnız o anlık bi zorlamadan kaynaklanmış dedi, tabi biraz da morarmis :violent1:

nelss

Kızlar sezaryen sonra si gazimi ckardm bi ilac ile şimdi yne basladi gaz sancısı bi önerisi olan acil cevap verebilir misiniz

Lă_Tăhzen!

ben dogumdan sonra ertesi gune kadar yani 24 saat boyunca gazi giderilmis maden suyu ictim hemsirelerin onerisiyle ki burda odaya alininca dogumdan sonra buyuk bi sise koyarlar bas ucumuza hic gaz problemi yasamadim

iklima

Gazi alınmiş maden suyunu hiç duymadim her yerde yok heralde
Ben de doğumdan çıkar çıkmaz kimyonlu su duydum gaz için
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

dilerim kolay atlatırsın , bi fikrim yok  :icon_scratch:

nelss

Çok şükür anlattım ama ne çektim
Benm doğum yaptığı m hastane 6 saat hc bse vermyr sonra kayısı suyu veya elma suyu icirn diyorlar
5 gün oldu hala göbek ve ağrı var
Doktorda antibiyotik ve ağrı kesici verdi arada alıyorum süte gecermi bilmiyorum  :dontknow:

leylakarsu

Antibiyotik süte geçebiliyor canım dikkat et