ikinci bebekte tekmeleri ne zaman hissettiniz?

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 21 Mart , 2013, 14:53:04

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm annisler  :flowers: :flowers:
cok merak ediyorum ikinci yada ücüncü hamileligini yasayan anneller en erken ne zaman tekmelerini hissettiniz  ??? daha erken hissediliyomus diye duymustum acaba dogrumu  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sacma bi konu acsam herkes kesin yazardi  :ehi: :ehi: :ehi: yokmu ikinciye hamis olmus olan  :director: :director:

destina06

kız gül fark eder mi ikinci üçüncü birinci ne zaman tekmelediyse diğerleri de o zaman tekmeler :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

21 Mart , 2013, 21:06:53 #3 Son düzenlenme: 21 Mart , 2013, 21:13:55 Balböceği
Hissederim deseydin anlardım kız  :ehi: tekme yani  :ehi: zaten haraketleri hissedince zamanla o tekmeleri yiyorsun  :toothy10:

destina06

kız eda ne yazdın Allah aşkına dön bi oku ben bişey anlamadım yazdığından :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Anam ne yapayım ben öyle deyim böyle anlayın  :ehi:

Bir anlık gözden kaçırdım mı makinam kendi yazıyor  :ehi: :k06:

destina06

kendi yazmışta çok anlaşılır olmamış bi ayar çek sen ona :k06:

Balböceği

destina06

Bluegirl

Ben ilkinde 21-22. Haftalarda falan hissetmiştim hatırlıyorum
İkincisinde daha erkendi sanırım 16. Yada 17. Haftalarda falandı
Nasıl bi his olduğunu bildiğim için ufak bi Hareketde olsa hissetmiştim  :binkybaby:
Tabi herkeste aynı olmaz   :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: destina06 - 21 Mart , 2013, 20:49:40
kız gül fark eder mi ikinci üçüncü birinci ne zaman tekmelediyse diğerleri de o zaman tekmeler :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: tabi farkediyomus cnm yaaa  :ehi: :ehi:  ikinciler daha erken hissediliyomus onu merak ettim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Balböceği - 21 Mart , 2013, 21:06:53
Hissederim deseydin anlardım kız  :ehi: tekme yani  :ehi: zaten haraketleri hissedince zamanla o tekmeleri yiyorsun  :toothy10:
bende senin dedini anlamadimmmmm  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bize bi tercüman lazim  :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Şekerlik - 21 Mart , 2013, 21:26:46
Ben ilkinde 21-22. Haftalarda falan hissetmiştim hatırlıyorum
İkincisinde daha erkendi sanırım 16. Yada 17. Haftalarda falandı
Nasıl bi his olduğunu bildiğim için ufak bi Hareketde olsa hissetmiştim  :binkybaby:
Tabi herkeste aynı olmaz   :icon_thumright:
ay insallah bende iki haftaya kadar hissederim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

almila__

canım ilkinde bende 20.haftayı geçmişti hissettiğimde şimdikinde 15. haftadan beri hissediyorum  :love9: :nazar: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: almila__ - 21 Mart , 2013, 21:56:47
canım ilkinde bende 20.haftayı geçmişti hissettiğimde şimdikinde 15. haftadan beri hissediyorum  :love9: :nazar: :opucuk:
ay ne güzel darisi basima  :amin: :amin: bende kizimda 18-19. haftalarda hissetmistim bakalim simdi ne zaman hissetcem  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :love7: