Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

olvido

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Mayıs , 2013, 20:35:05
bugün tartıldım  82.600 olmuşum :D
bende tartıldım  81.700 deyim :) iyi gidiyoruz gibi  :aferin:

__nil__

Alıntı yapılan: olvido - 19 Mayıs , 2013, 01:10:36
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Mayıs , 2013, 20:35:05
bugün tartıldım  82.600 olmuşum :D
bende tartıldım  81.700 deyim :) iyi gidiyoruz gibi  :aferin:

süper ya 3 hafta sonra kuzenin düğnü var şu 80lerden bi kurtulsam dahada süper olck

(A)yşe (D)eniz (A)da

Selamlar kızlar delirmek üzereyim belki bir çoğunuz biliyordur ben Dukan diyetiyle 22 kilo verdim şimdi 58 kiloyum son 3 kilo kala ipin ucunu kopardım 3 haftadır herşeyi yiyorum almadım ama veremiyorum da biraz motivasyona ihtiyacım var buradaki yarışmaya bende dahil olayım biraz dikkat ederek biraz yürüyüşle kurtulayım şu son kilolardan :caca: :caca: :caca:

__nil__

cnm sen süper zayıfladın maşallahh senin boyun kaç ki 58 gayet iyi çünkü daha vermek mi istyorsun 22 kilo çok iyi bir rakam

(A)yşe (D)eniz (A)da

boyum
161 cm canım 2-3 kilo daha vermem lazım böylede iyi ama geri alma
ihtimaline karşı hem önlem olsun diyorum hemde bir daha böyle bir isteği
kendimde yakalayamam biliyorum kendimi olmuşken tam olsun bari:)

__nil__

anladım cnm resimde filanda güzel gözüküosun ama tabi sen daha iyi bilirsin. benim boyum 1.72 ilk hedefim 75 sonra 70 ve tabi esas hedefim 65 daha önümde çok yol var ama şimdiye kadar 7 kilo verdim hayatımda ilk defa yediklerime bu kadar dikkat ediyoryum ve psikolojimi öyle hazırlamışım ki sevdiğim şeyleri bile özenmiyorum çok acıkmıyorum 1 aydır bozmadan devam ediyorum çok şükür inş bende senin gibi hedeflediğim kiloya gelirim cnm ya.
bu arada sende kendini şöyle gaza getir 22 kilov ermişim 3 kilo ne ki ya filan de.biraz daha kassan kesin o dagider zaten miden küçülmüştür senin.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Mayıs , 2013, 00:55:47
anladım cnm resimde filanda güzel gözüküosun ama tabi sen daha iyi bilirsin. benim boyum 1.72 ilk hedefim 75 sonra 70 ve tabi esas hedefim 65 daha önümde çok yol var ama şimdiye kadar 7 kilo verdim hayatımda ilk defa yediklerime bu kadar dikkat ediyoryum ve psikolojimi öyle hazırlamışım ki sevdiğim şeyleri bile özenmiyorum çok acıkmıyorum 1 aydır bozmadan devam ediyorum çok şükür inş bende senin gibi hedeflediğim kiloya gelirim cnm ya.
bu arada sende kendini şöyle gaza getir 22 kilov ermişim 3 kilo ne ki ya filan de.biraz daha kassan kesin o dagider zaten miden küçülmüştür senin.

Sanada maşallah canım inşallah istediğin kiloya inene kadar bu istikrarını korursun. Ben sanırım istikrarımı kaybettim biraz boyum çok kısa olduğu için aslında 52-53 kilo civarında olmam gerekiyor ben 55 ede razıyım. sanki 22 kiloyu veren ben değilmişim gibi bu 2-3 kilo gözümde büyüyor ama sende göreceksin insan verdikçe gözü doymuyor ben 65 e insem yeter diyordum ama vermeye başlayınca daha çok gitsin istiyorsun ben kızımın doğum gününde ipin ucunu koparmasaydım şimdi böyle dertleniyor olmazdım ne yapsam toparlayamıyorum

olvido

BU HAFTA REZALET DAĞITTIM KENDİMİ VERMEYİ BIRAK ALDIM DA AMA DÜN ÇOK SIKI SÖZ VERDİM KENDİME ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM SEN NE YAPTIN NİL VEREBİLDİN Mİ ?

__nil__

Alıntı yapılan: olvido - 22 Mayıs , 2013, 15:09:21
BU HAFTA REZALET DAĞITTIM KENDİMİ VERMEYİ BIRAK ALDIM DA AMA DÜN ÇOK SIKI SÖZ VERDİM KENDİME ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM SEN NE YAPTIN NİL VEREBİLDİN Mİ ?

:D cnm bende az önce dayamadım sarma yedim şuan çok vicdan azabı çekiyorum yaa :( bende 82de takıldım kaldım 82.0 bile oluo ama 100 gr daha aşağı inip 81i göremedim yaa sinirim kalkıo.pööfff ben dönem dönem takılıyorum bi kiloya bi ara 84te takılmıştım tam vemeye başladım derken gene takıldım.

daha çok dikkat etmek gerekio demekki

__nil__

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 22 Mayıs , 2013, 13:02:35

Sanada maşallah canım inşallah istediğin kiloya inene kadar bu istikrarını korursun. Ben sanırım istikrarımı kaybettim biraz boyum çok kısa olduğu için aslında 52-53 kilo civarında olmam gerekiyor ben 55 ede razıyım. sanki 22 kiloyu veren ben değilmişim gibi bu 2-3 kilo gözümde büyüyor ama sende göreceksin insan verdikçe gözü doymuyor ben 65 e insem yeter diyordum ama vermeye başlayınca daha çok gitsin istiyorsun ben kızımın doğum gününde ipin ucunu koparmasaydım şimdi böyle dertleniyor olmazdım ne yapsam toparlayamıyorum

inş cnm bendfe senin gibi istediğim kiloya gelirim.sende verirsin önemli olan şuan geri almamak çünkü malesef kilo verince korumyınca daha bile fazlası alınıo aman dikkat

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Mayıs , 2013, 16:32:24
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 22 Mayıs , 2013, 13:02:35

inş cnm bendfe senin gibi istediğim kiloya gelirim.sende verirsin önemli olan şuan geri almamak çünkü malesef kilo verince korumyınca daha bile fazlası alınıo aman dikkat

Ben geçen gün sağlıklı yaşam merkezinde vücut analizi yaptırdım diyetisyen tebrik etti bütün kilolarımı yağdan vermişim eğer biraz dikkat edersen geri alma ihtimalin çok düşük olur dedi ve neredeyse 1 haftadır ipinden boşalmış gibi yiyordum ama 100 gr bile almadım tabiki bu almayacağım anlamına gelmez her halükarda dikkat etmek gerekiyor...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Dün sabah itibariyle 57.900 le startı verdim sınıfımda bir öğrencimin doğum günü vardı ilk günüm büyük bir irade sınavıyla geçti ama yemedim. akşam 1 saat tempolu yürüyüş yaptım. bugünde iyi gidiyor bakalım 1 hafta sonunda sonuç ne olacak  :hello: :hello: :hello:

__nil__

bende sonunda bugün sabah 81.9 u gördüm çük şükür inş devamı gelirde biran önce kurtulurum şu 80lerden yaa

olvido

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Mayıs , 2013, 00:39:34
bende sonunda bugün sabah 81.9 u gördüm çük şükür inş devamı gelirde biran önce kurtulurum şu 80lerden yaa
bende 81,2 olmuşum ama bu haftanın yarısı feci yedim diğer yarısında da feci kastım 500 gr anca verebilmişim
eşimlede yarış yapıyoruz dün sabah kalkmış bana yumurta kaynatmış ki çok beceriksizdir sırf beni yesin diye bende akşam yemeklerinde döktürüyorum o yesin diye ya inatlaşıp yemeyip zayıflıcaz ya da bu kadar ikrama yusyuvarlak olucaz hadi hayırlısı bakalım  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

yumurta aslında tok tuttuğu için diyette önemli, seni düşünmüş