Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

ayşecik85

canım olumsuz düşünme... bir arkadaşım senin boyunda 93 kiloydu diyetisyene gitti en az 20 kilo verdi... diyetisyen eşliğinde zayıflamak hem daha kolay hem de sağlıklı ve kalıcı...
her hamile olan kilo alacak diye birşey yok, kadınlar doğumdan bir yıl sonra eski hallerine geri dönebilir...

ben de diyetisyene gitmeyi düşündüm adam bana güler diye düşünüp vazgeçtim  :ehi: :ehi: :ehi:
[/quote]

diyet kelimesi bile beni daha çok acıktırıyor valla  :y25: :y25: o yüzden kesin bi karar verip başlamam gerek

adetim bitsin spora gidicem ennnnn az 10 kilo vermem gerek gerisi şöyle dursu canım  :BangHead: :BangHead:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım diyetisyenler aç bırakmıyor... kayınvalidem diyetisyene gidiyor, önceki yediğinden daha fazla yiyor aç da kalmıyor ve zayıflıyor... mutlaka diyetisyene git derim sağlıklı zayıflaman için

Balböceği

Melek bu hafta 1.5 kilo vermesi lazımdı bakalım ne oldu merak ediyorum  :ehi:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 14 Mart , 2013, 20:07:01
Olurmu hacı olur mu  :ehi: burda usta başınız var  :ehi:

Sabah aynı saatte wc'den sona sütyen ve külotla  :icon_thumright: işin kuralı budur  :ehi:

aynen :)

maşallah sana bacım ya, görmeyeli iyi zayıflamışsın...... :nazar: :nazar: :nazar:naaptın böyle

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 14 Mart , 2013, 20:28:45
4 a önce 79 düm  :ehi: la anam sen beni nerene dinliyorsun yine aynı soruyu sordun  :ehi:

Şimdi 68 yada 69  :ehi:

üzgün olduğum zamanlar gülmek için senin yazdıklarını bakıcaam

@Melek Yüzlüm@

hangi melek kızz
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 18 Mart , 2013, 10:07:01

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 16 Mart , 2013, 13:09:08
Valla kızlar eminim benim kadar da abr cubur yiyen yoktur, normal yemeği hayli hayli kesebilirim ama abur cubur kesemezdim  :-ooo tabi bu 4 ay önce idi, onları kestim kurtuldum kilolardan  :muzz:

Yemeklerde de porsiyonları azalttım  :muzz:

abur cubur kesildiği zaman iş bitiyor zaten ben de çok yiyordum. bırakınca kg verebiliyorum

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

nerdesiniz hatunlar napıyorsunuz. ben de geldim

Balböceği

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 18 Mart , 2013, 11:57:13
hangi melek kızz
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 18 Mart , 2013, 10:07:01
melek Baykal kız  :ehi: selo Abi'm ona diyet listesi yazdı  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 18 Mart , 2013, 11:56:47
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 14 Mart , 2013, 20:28:45
4 a önce 79 düm  :ehi: la anam sen beni nerene dinliyorsun yine aynı soruyu sordun  :ehi:

Şimdi 68 yada 69  :ehi:

üzgün olduğum zamanlar gülmek için senin yazdıklarını bakıcaam
sağol anam  :opucuk: anam dedim de anam ne diyecek beni görünce keske diyorum söylemedim ona  :ehi:

Yeni yeş insanlar kuzenleri göreceğim ya vermem lazım  :ehi:

fıstık

Bu cuma olmaz ama haftaya cuma yanınızdayım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: fıstık - 19 Mart , 2013, 01:14:34
Bu cuma olmaz ama haftaya cuma yanınızdayım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sanki cok kilon vardaa kiz cikinca hivbisey kalmicak  :k06:

destina06

beni de yazın 57.5 :-ooo :-ooo :-ooo kiloyum boyum 167-68 olabilir :ehi: :ehi: :ehi: 55 :love9: :love9: kilo olmak istiyorum nasıl olcak bilmiyorum :BangHead: :BangHead:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Mart , 2013, 10:25:49
Alıntı yapılan: fıstık - 19 Mart , 2013, 01:14:34

sanki cok kilon vardaa kiz cikinca hivbisey kalmicak  :k06:

dimi yaaa

ยรlคภ๓คz göภlüm

İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu
1-Pepee'nin Annesi                  63                          63            60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                 59                           59                  55

3-Balböceği                              68                          68                   65
4-Fatma (melekyüzlüm)       65                          65                   55
5-lagrima                                  71                          71                   65
6-AYŞE TEYZE                           56                        56                    53   
                                                                                                                        7- destina06                          57,5                57,5             55