Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

ayy

yarış başlıyorr ölesee herkess katılsınn zayıflamayanı yırtarımmmm laaaaaaaaaaaaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

@Melek Yüzlüm@

benide yazın la o zaman  adım fatma kilom 65 hedef kilo 55 olsun şimdilik  :k06: :k06:

Balböceği

68 yaz benide  :ehi:

Valla Fatma sende o çabayı göremedim hacı  :suclu: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

la yemiyom bn artık mesela bu gece ekmek yemedim kek var onu yemedim  :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

ayşecik85

kızlar bende katılmak isterim ama yemek yemeyi çok seviyorum nasıl olacak bilmiyorum  :y25: :y25:

kilomu öğrenseniz dudaklarınız uçuklar  :BangHead: :BangHead:

lagrima

benim kadar çok sevemezsin eminim abur cubur birşeyler yemek bayılıyorum. ama dur demek lazım 2 gün doktora gittim dizlerimden ve dahiliyeye adamlar gözümün içine baka baka zayıfladedi :) hani kilolu değilsin ama biraz fazlan var hemen vermelisin dedi.  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo ümüklerini sıkıvercektimm :-ooo :-ooo :-ooo :-ooobi bayana denirmi böyle :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
dedim hocam 23 klo verdim ben adamlar şokk ozaman 5 6 kiloyuda verebilirsin dediler..  :cildir: :cildir: :cildir: dedim gitmiyor artık dedi daha az yiyeceksin o zaman  :-ooo :-ooo 6 kilo daha versem birşey istemem boyum 165 kilom 71 :( iri kemikliyim hacı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: ayşecik85 - 15 Mart , 2013, 21:08:50
kızlar bende katılmak isterim ama yemek yemeyi çok seviyorum nasıl olacak bilmiyorum  :y25: :y25:

kilomu öğrenseniz dudaklarınız uçuklar  :BangHead: :BangHead:

lagrima

yahu 55 60 larda zayıflıcam diye çabalıyor anam siz bizle dalgamı geçiyonuz?  :) :) :) he öyleyse söyleyinde bilelim :) ;D sizi okudukca kendimi kötü hissediyorum dalga geçilmiş gibi  :laughing7:

lagrima

listeyi düzenleyin bacılarrrrr ben bilmiyorumm :director: :director: :director: :director: :director:

ayşecik85

ben tek basına katıksız ekmek bile yerim abur cubur söyle dursun
boyum 160cm kilo 78 aldı basını gidiyo valla
evlendikten sonra 15 kilo aldım

sen doğum yapmıssın o yüzden seninki normal ben bide hamile kalsam 100 ü gecerim galibaaaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

Valla kızlar eminim benim kadar da abr cubur yiyen yoktur, normal yemeği hayli hayli kesebilirim ama abur cubur kesemezdim  :-ooo tabi bu 4 ay önce idi, onları kestim kurtuldum kilolardan  :muzz:

Yemeklerde de porsiyonları azalttım  :muzz:

@Melek Yüzlüm@

bende dünden başladım bugün sadece bir dilim ekmek yedim ve herşeyi azalttım

ayrı yetten abur cuburuda yemicem gitcek bir 10 kilo inş

ยรlคภ๓คz göภlüm

18 Mart , 2013, 08:15:09 #86 Son düzenlenme: 18 Mart , 2013, 08:16:52 ยรlคภ๓คz göภlüm
Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 15 Mart , 2013, 20:17:20
uslanmaz ayşem sen manyakmısın bide bana diyon  :caca: :caca: :caca:
benim boy 168 sanırım kilom 56 hedef 53.

yaff ben eczaneye tartılmayı unuttum.ama en son 56 ydım .başlangıc 56 yazalım hefef 53 yazalımmm :amin: :amin: :amin: :amin:
bende ekmeği kesip yarım mekiğe başlıcam sadece göbek gitsin istiyom diğerleri kalsın bende :k06: :k06: :k06:
haa bugun aktarda kadın keten tohumu alıyordu bu ne işe yarıyor dedinnmm..dinleyinn laa..
KETEN TOHUMUNUU UNA CEVİRDİ.HER GÜN 1 KAŞIK KETEN TOHUMUNU 3 KAŞIK YOGURTLA KARIŞTIRIP 15 DK BEKLEYECEK.AC KARININA SABH AKŞAM YİCEKMİŞSİN.BAGIRSAKLARI ÇALIŞTIRYOMUŞ AYNI ZAMANDA.AMA BEN ALMADAN ÇOK VERMEK İSTEMİYOM ÇÜNKÜ.

canım fotoğraflarda daha zayıf görünüyorsun... canım ben de şu aşılama tedavisi yüzünden kilo aldım onları vermek istiyorum... yoksa şimdiki kilom normal farkındayım ama hayatımda hiç bu kiloda olmamıştım...

canım bebek düşünen biri keten tohumu yiyebilir mi? bence yumurta çatlama döneminden önce onu yemeyi kes... onlar antioksidan olduğu için hem yumurta gelişimini hem de daha sonra tutunmayı engelleyebilir

ยรlคภ๓คz göภlüm

18 Mart , 2013, 08:34:02 #87 Son düzenlenme: 18 Mart , 2013, 08:36:05 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu
1-Pepee'nin Annesi              63                   63            60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                 59                           59                  55

3-Balböceği                              68                          68                   65
4-Fatma (melekyüzlüm)       65                          65                   55
5-lagrima                                  71                          71                   65
6-AYŞE TEYZE                           56                        56                    53     

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ayşecik85 - 16 Mart , 2013, 12:52:32
ben tek basına katıksız ekmek bile yerim abur cubur söyle dursun
boyum 160cm kilo 78 aldı basını gidiyo valla
evlendikten sonra 15 kilo aldım

sen doğum yapmıssın o yüzden seninki normal ben bide hamile kalsam 100 ü gecerim galibaaaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

canım olumsuz düşünme... bir arkadaşım senin boyunda 93 kiloydu diyetisyene gitti en az 20 kilo verdi... diyetisyen eşliğinde zayıflamak hem daha kolay hem de sağlıklı ve kalıcı...
her hamile olan kilo alacak diye birşey yok, kadınlar doğumdan bir yıl sonra eski hallerine geri dönebilir...

ben de diyetisyene gitmeyi düşündüm adam bana güler diye düşünüp vazgeçtim  :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: lagrima - 16 Mart , 2013, 11:31:41
yahu 55 60 larda zayıflıcam diye çabalıyor anam siz bizle dalgamı geçiyonuz?  :) :) :) he öyleyse söyleyinde bilelim :) ;D sizi okudukca kendimi kötü hissediyorum dalga geçilmiş gibi  :laughing7:
yok bacım öyle bir niyetimiz, biz de zayıflamak istiyoruz... ben bebek düşünüyorum en zayıf halimle hamile kalmak istiyorum... oğluma 7 aylık hamileyken bu kilodaydım :toothy10: :toothy10: :toothy10: