28 Mart , 2024, 15:51:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: asya81 - 15 Mart , 2013, 12:57:03
Alıntı yapılan: lagrima - 15 Mart , 2013, 12:47:11
nesfiti nasılyapıyorsun cnm? sabah akşam onu yiiyp öğlen yemek mi yiyorsun yoksa öğlen yemek yok mu?ne kadar zamanda verdin
Alıntı yapılan: asya81 - 15 Mart , 2013, 12:44:18
Bende hamilelikte 73u gordum :-ooo
Neyse dogumda 3 kilocuk verdim 6 ay sonra nesfiit diyetine basladim 3 ay kadar sonra 60 oldum sonra dukan denedim yulaf kepegi ve et yemek sevmedim
Tekrar nesfite dondum suan sukur 57 oldum :basardim:
Hedef 55 bakalim azimliyim
Canim aslinda en iyi sonuc kahvalti ve aksam yemeginde yemek ama ben ogelen ve aksam yedim rahat iki ay kadar bazen canim yemek istemediginde haftanin bir gunu normal yemegimi yedim kahvaltiyi severim o yuzden kahvaltida tercih etmedim ben basladiktan yaklasik uc ay kadar sonra 68 den 59-60 arasina dustum bide nesfitin icine yulaf ekledim hani etinin yulafindan nesfitlerin oldugu reyonda satilir oda bu tok tutuyor yoksa tek nesfit tutmuyor icine bir tanede ceviz ekliyordum.diyeti biraktim sikilmistim tekrer basladim suan 57 yim
kahvaltı ve akşam yiyip birdaha yemiyormusun hiçbirşey? öğlen yok mu yemek?

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar  o zaman bir tablo hazırlayalım... başlangıç kilosu, hedef kilosu ve her cumaki kilosunu yazalım..

Balböceği

Mekik çekeceksin fato  :laughing7:

Gitmez o göbek  :ehi: bak benim kilo vermeden önce göbek yoktu kilo verdim göbek çıktı mekikle hallettim  :ehi:

lagrima

ben hazırlamayı bilmiyorum :) biln birisi bu görevi devralsın:)
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Mart , 2013, 13:18:33
kızlar  o zaman bir tablo hazırlayalım... başlangıç kilosu, hedef kilosu ve her cumaki kilosunu yazalım..

ยรlคภ๓คz göภlüm

tamam ben yaparım bilgilerinizi yazarsanız ekleyeyim

muhribe

bugün tartışmış olmak şart mıydı  :icon_scratch:
tam net bilmiyorum ama beni 63 yazabilirsiniz.. hedefim 60  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Mart , 2013, 13:12:03
nesfiti nasılyapıyorsun cnm? sabah akşam onu yiiyp öğlen yemek mi yiyorsun yoksa öğlen yemek yok mu?ne kadar zamanda verdin
Neyse dogumda 3 kilocuk verdim 6 ay sonra nesfiit diyetine basladim 3 ay kadar sonra 60 oldum sonra dukan denedim yulaf kepegi ve et yemek sevmedim
Canim aslinda en iyi sonuc kahvalti ve aksam yemeginde yemek ama ben ogelen ve aksam yedim rahat iki ay kadar bazen canim yemek istemediginde haftanin bir gunu normal yemegimi yedim kahvaltiyi severim o yuzden kahvaltida tercih etmedim ben basladiktan yaklasik uc ay kadar sonra 68 den 59-60 arasina dustum bide nesfitin icine yulaf ekledim hani etinin yulafindan nesfitlerin oldugu reyonda satilir oda bu tok tutuyor yoksa tek nesfit tutmuyor icine bir tanede ceviz ekliyordum.diyeti biraktim sikilmistim tekrer basladim suan 57 yim
Canim kahvaltida mesala nesfit yedin oglen yemegini ye aksamda nesfit yada sabah kahvalti oglen aksam nesfit acikirsan meyva yiyebilirsin yada kalorisi dusuk oan salatalik yogurt kepekli ekmegin aksam yatmadan bi bardak sutun yanina 3-4 diyet biskuvi

ยรlคภ๓คz göภlüm

15 Mart , 2013, 15:35:26 #67 Son düzenlenme: 15 Mart , 2013, 15:40:49 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu
1-Pepee'nin Annesi              63                 63              60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                 59                         59                     55

lagrima

anladım cnm sağol
Alıntı yapılan: asya81 - 15 Mart , 2013, 15:08:43
Alıntı yapılan: lagrima - 15 Mart , 2013, 13:12:03
Canim kahvaltida mesala nesfit yedin oglen yemegini ye aksamda nesfit yada sabah kahvalti oglen aksam nesfit acikirsan meyva yiyebilirsin yada kalorisi dusuk oan salatalik yogurt kepekli ekmegin aksam yatmadan bi bardak sutun yanina 3-4 diyet biskuvi

@Melek Yüzlüm@

mekik mi çekiyorum la ben kaç tane çekcem ki günde

lagrima

bend e başlangıç 71 hedef 65 inş :)
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Mart , 2013, 15:35:26
İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu
1-Pepee'nin Annesi              63                 63              60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                 59                         59                     55

makaron

Beni de ekleyin 66.3 ciktim sabah 60 olmak istiyorum

EMEL 26

en çok benim ihtiyacım var zayıflamaya
malesef  kilolu  hamile kaldım çok şükür  hamileligimde 3 kilo aldım
doğumda baya gitti kilolar ama sütlenecem diye  ne var ne yok yiyiyorum
biri bana duuuuuuuur  desin lütfen ama eşim şu an diyeti girmemi istemiyor
ama bende aldım başımı gidiyorum
yarın tartılayım yazarım 
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ayy

uslanmaz ayşem sen manyakmısın bide bana diyon  :caca: :caca: :caca:
benim boy 168 sanırım kilom 56 hedef 53.

yaff ben eczaneye tartılmayı unuttum.ama en son 56 ydım .başlangıc 56 yazalım hefef 53 yazalımmm :amin: :amin: :amin: :amin:
bende ekmeği kesip yarım mekiğe başlıcam sadece göbek gitsin istiyom diğerleri kalsın bende :k06: :k06: :k06:
haa bugun aktarda kadın keten tohumu alıyordu bu ne işe yarıyor dedinnmm..dinleyinn laa..
KETEN TOHUMUNUU UNA CEVİRDİ.HER GÜN 1 KAŞIK KETEN TOHUMUNU 3 KAŞIK YOGURTLA KARIŞTIRIP 15 DK BEKLEYECEK.AC KARININA SABH AKŞAM YİCEKMİŞSİN.BAGIRSAKLARI ÇALIŞTIRYOMUŞ AYNI ZAMANDA.AMA BEN ALMADAN ÇOK VERMEK İSTEMİYOM ÇÜNKÜ.

@Melek Yüzlüm@

la sizde kilo mu var be boy ufacık benim 1.60 kilo 65 geçen tartıldımmm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[