28 Mart , 2024, 13:20:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Mart , 2013, 08:49:33
kız sen bana bakma ben de kilo takıntısı vardır... ben hep çok zayıftım...evlenmeden 47 kiloydum 51 kiloyla hamile kaldım
yazın 55 kiloydum 3 yıl öncesine kadar da 50 kiloydum ilaçlar ve pko yüzünden kilo aldım

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Evet canim takinti yapma. Kilonun da boyunun da masallahi var.

O zamaaan yarismayi baslatiyorum. Bu sabah kilom (don sutyen;)) 66.2 60 olmak istiyorum.

lagrima

başladk mııı :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo ben başlamadımmm :-ooo :-ooo :-ooo ama tartıldım 71 ama giysilerim üzerimdeydi. 65 olmak istiyorummm neyse başladık madem bende öğleden sonra başlarım gerçi yarın günümde var ama az yerim artıkk

muhribe

zayıflamak isteyen arkadaşlarım
akşam yemeği yemeyin
3 gündür akşamları bişey yemedim, en son 4 gibi yediğimle yetindim, bi elma falan yedim sadece
1 kilo gitti bile  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

vay iyi zayıflayan kazansın o zaman... katılan herkese başarılar :hello2: :hello2:

Balböceği

Valla ister zayıflayın ister kilo alın beni enterese etmez  :laughing7: :ehi:

Şurada 3 kg kalmış dokunmayın şabaniyenize  :toothy10:

lagrima

evet akşam yememek çok etkiliyor ah bir de ben hayatımdan abur cuburu sıkıldıkca birşeyler yemeyi engelleyebilsem. neyse sabah sütlaç yemiştim ama öğlen corn flex yedim :)

Balböceği

Sütaç mi  :hungry: hacı ne yaptın sen  :ehi:

Uzun zamandır yemiyorum  :sad1: neyse gidince anam yapar artık  :ehi:

muhribe

akşam yiğite sütlaç yapmıştım, şekerine bi bakayım dedim bi kaşık attım ağzıma

abov dedim bu ne müthiş bişey bünye alışmadan daha fazla istemeden bırak onu dedim kendime  :ehi:

doğangüneş

Yaaa benimde gitmesini istediğim 2 kilom var
Çakıldım kaldım.. bende 12 kilo verdim ama 2 kilo veremedim aylardır
Ancak korumayı becerebildim şükür
Bende katılsam aranızada inatçı 2 kilomu veririm insallah  :dontknow:

asya81

Bende hamilelikte 73u gordum :-ooo
Neyse dogumda 3 kilocuk verdim 6 ay sonra nesfiit diyetine basladim 3 ay kadar sonra 60 oldum sonra dukan denedim yulaf kepegi ve et yemek sevmedim
Tekrar nesfite dondum suan sukur 57 oldum :basardim:
Hedef 55 bakalim azimliyim

lagrima

he cnm böyle pis bi huyum var
Alıntı yapılan: ❤❤Balböceği❤❤ - 15 Mart , 2013, 12:07:19
Sütaç mi  :hungry: hacı ne yaptın sen  :ehi:

Uzun zamandır yemiyorum  :sad1: neyse gidince anam yapar artık  :ehi:

lagrima

nesfiti nasılyapıyorsun cnm? sabah akşam onu yiiyp öğlen yemek mi yiyorsun yoksa öğlen yemek yok mu?ne kadar zamanda verdin
Alıntı yapılan: asya81 - 15 Mart , 2013, 12:44:18
Neyse dogumda 3 kilocuk verdim 6 ay sonra nesfiit diyetine basladim 3 ay kadar sonra 60 oldum sonra dukan denedim yulaf kepegi ve et yemek sevmedim

asya81

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Mart , 2013, 12:47:11
nesfiti nasılyapıyorsun cnm? sabah akşam onu yiiyp öğlen yemek mi yiyorsun yoksa öğlen yemek yok mu?ne kadar zamanda verdin
Alıntı yapılan: asya81 - 15 Mart , 2013, 12:44:18
Canim aslinda en iyi sonuc kahvalti ve aksam yemeginde yemek ama ben ogelen ve aksam yedim rahat iki ay kadar bazen canim yemek istemediginde haftanin bir gunu normal yemegimi yedim kahvaltiyi severim o yuzden kahvaltida tercih etmedim ben basladiktan yaklasik uc ay kadar sonra 68 den 59-60 arasina dustum bide nesfitin icine yulaf ekledim hani etinin yulafindan nesfitlerin oldugu reyonda satilir oda bu tok tutuyor yoksa tek nesfit tutmuyor icine bir tanede ceviz ekliyordum.diyeti biraktim sikilmistim tekrer basladim suan 57 yim

@Melek Yüzlüm@

bu göbüşte sarkık ya dogumdan sonra kaldı kilo verince gider mi ki yaaa :sad1:

la yemiyorum eda artık bıraktımmmm bugün  :k06: :k06: sonra ne olur bilemem

lagrima

göbek gitmiyor cnm 23 kilo verdim ben ama göbek gitmedi. lakin benim çatlağımda çok elastikiyeti kayboldu
Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 15 Mart , 2013, 12:59:55
bu göbüşte sarkık ya dogumdan sonra kaldı kilo verince gider mi ki yaaa :sad1:

la yemiyorum eda artık bıraktımmmm bugün  :k06: :k06: sonra ne olur bilemem