Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

Yürüyüş yapıyorum ama faydası olmuyor bana  :-\ nasıl dersen her gün her gün yapıyorum şişliğim oluyor oda kilo veremiyor gibi yansıyor tartıya ben yürüyüşden önce  hafta da 1 2 gider di  :ehi:

doğangüneş

Ayy canlarım bende 63 olmuşum şükürler olsun  :muzz: :muzz:
Son bir kılomuda verip korumaya gecseydim insallah
Ayy uzun zamandır ilk kez gördüm bu kiloyu hamdolsun Rabb'ime  :basardim:

destina06

56 olmuşum son bir kilo hacılar 300 er gramdan 1 ay sonra ideal kilomdayım :ehi: :ehi: :ehi: la yok gerçi ben tok karnına 55 olayım ee öyle olunca 2 kilo o da eder iki ay :toothy10: :toothy10: :toothy10:

spor yapamıyom ki yapsam gidecek :sad1:

Balböceği

Canım ben haftalardır kan ter içinde yürüyüş yaptım faydası olmadı  :-\

Bölgesel hareketler daha işe yarıyor vücut sıkılaşıor  :hello2:

olvido

memlekete gittim geldim 4 haftada verdiğim 4 kiloyu 4 günde geri aldım  :caca: :caca: iradesizim ben  :BangHead: bugün 84,2 çıktım tartıda tekrar diyete başlıyorum bu sefer akıllı davranırım umarım  :aferin:

__nil__

Alıntı yapılan: olvido - 03 Mayıs , 2013, 23:05:03
memlekete gittim geldim 4 haftada verdiğim 4 kiloyu 4 günde geri aldım  :caca: :caca: iradesizim ben  :BangHead: bugün 84,2 çıktım tartıda tekrar diyete başlıyorum bu sefer akıllı davranırım umarım  :aferin:

senin boyun kaç cnm kilolarımız yakında ondan sordum kaç kilo olmak istiyorsun

Balböceği

Ben hedefine ulaşmış azimli Türk kadınıyım!  :-ooo :ehi:

64.800  :ehi:

Hepinize kolay gelsin  :hello2:

Yardıma ihtiyacınız olursa buradayım...  :ehi:

__nil__

iirademe sağlık.bugün güne gittim ama ikramları yemedim :k06:
1 çatal tattım ayıp olmasın diye o kadar.
günde 2 buçuk lt su içiyorum.bitkiçayı içiyorum.hayatımdan ekmeği şekeri hamurişi pilav vs. çıkarttım birde bölgesel zayıflama olan kavitasyon ve pasif jimnastiğe gidiyorum inş onlarında faydasını görürüm.

Balböceği

Nil bu iradeni körü ve göster onlara günlerini  :basardim: :ehi:
Yaşasın kötülük  :basardim: :opucuk:

Arkandayım hacı, buna emin ol  :toothy10:

Gününü 3 ara 3 ana olarak ayarla benimki 3 ara 2 ana oluyordu genelde  :ehi: değişiyor tabi.

2.5 3 saatten fazla aç kalma normal gün içinde ne pişiyorsa kepçe ile değil kaşıkla ölç çorbaları kepçeyle ayarla..

Abur cubur yeme tavsiye etmiyorum  :ehi: dikkat edersen kolaycana gider  :hello2:

Kontrol sende!  :k06:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: Balböceği - 03 Mayıs , 2013, 12:08:01
65.400  :basardim:

400 gram kaldı  :ehi: oda yürüyüşlerin verdiği şişkinlik  :suclu:

:nazar: :nazar: :nazar: eda ya..............

ben diyete uyamıyorum bana bi akıl versene............

olvido

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mayıs , 2013, 01:15:28

ben senden kısayım canım 162 cm boyum bildiğin yarım dünya gibiyim  :) şu an kaç kilosun ben çalışıyorum maalesef spor için vaktim yok anca kendi kendime ne yaparsam bebeğe babaannesi bakıyo o da ayda bir hafta memeleketine gidiyo eşim idare ediyo öğlene kadar koşarak eve geliyorum ev işlerinde de yalnızım maalesef hiç bir şeyi yetiştiremiyorum ki spora nasıl gideyim iradem de zayıf edoşşş napcam akıl ve azar istiyorum  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 05 Mayıs , 2013, 00:48:10

64.800 bu sn kilom ama dahada veriyorum  :ehi:

Ben çok zor sanıyordum nasıl gidecek diye çok düşünüyordum ama bak o Halim'i de seviyordum artık 2 senedir alışmıştım  :k06: başka bir siteye uzun zamandır kayıtlıydım tekrar gittim orda çok motive ediyorlar insanı gün içinde neler yaptığını neler yediğini yazıyorsun hataların yanlışların düzeliyor... Kilo verenleri gördükçe sende gaza geliyorsun  :ehi:

Oranın sayesinde gitti kilolarım  :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: olvido - 05 Mayıs , 2013, 01:33:57
Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Mayıs , 2013, 01:15:28

ben senden kısayım canım 162 cm boyum bildiğin yarım dünya gibiyim  :) şu an kaç kilosun ben çalışıyorum maalesef spor için vaktim yok anca kendi kendime ne yaparsam bebeğe babaannesi bakıyo o da ayda bir hafta memeleketine gidiyo eşim idare ediyo öğlene kadar koşarak eve geliyorum ev işlerinde de yalnızım maalesef hiç bir şeyi yetiştiremiyorum ki spora nasıl gideyim iradem de zayıf edoşşş napcam akıl ve azar istiyorum  :k06:

bende spor yapamıyorum çünkü malesef kızımı pek bırakçak yer bulamıyorum.pazartesiden itibaren yediklerime dikkat ediyorum sadece.birde işte kavitasyon ve psaif jimnast.gidiyorum oda haftada 1 saat zaten.benim boyum 1.72 ama genede oldukça kilolu duruyorum yani.artık kıyafet bulamamaktan oramı buramı saklamaktan güvensizlikten yoruldum bu defa çok ciddi gaza geldim.hyatımdan ekmek,şeker,hamurişi,pilav vs. aburcubur tamamen çıkardım.inş kilo veririrm istediğim gibi ilk etapta 75 olmaya bile razyım ama esas hedefim 65 tabi.boyuma göre zaten dr da öyle demişti.inş veririz yaa çok istiyorum

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: Balböceği - 05 Mayıs , 2013, 12:35:00
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 05 Mayıs , 2013, 00:48:10

64.800 bu sn kilom ama dahada veriyorum  :ehi:

Ben çok zor sanıyordum nasıl gidecek diye çok düşünüyordum ama bak o Halim'i de seviyordum artık 2 senedir alışmıştım  :k06: başka bir siteye uzun zamandır kayıtlıydım tekrar gittim orda çok motive ediyorlar insanı gün içinde neler yaptığını neler yediğini yazıyorsun hataların yanlışların düzeliyor... Kilo verenleri gördükçe sende gaza geliyorsun  :ehi:

Oranın sayesinde gitti kilolarım  :k06:

oooooo, süper yaaaa.........
neresi orası bana da söylesene

sukeyna

Ya ben emzirirken nasıl kilo vereceğim , yemeSem sutum azalıyor hemen  :icon_scratch: