Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Balböceği

__59__ böyle ticker'de var önce yap sonra değiştir canım. Tickerini yap 59 olan yere nokta koy 4 5 yaz  :opucuk:

lagrima

ben hiç gitmemiş çünkü yapmadımmm :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

lagrima

çokk kötüüü bi istikrarlı olamadım önceki gibi.

Balböceği

Kız daha güne var niye tartıldın  ??? :ehi:

Üzülme verirsin  :opucuk:

destina06

11 Nisan , 2013, 00:21:04 #320 Son düzenlenme: 11 Nisan , 2013, 11:34:29 destina06
şu tickerların türkçesi yok mu ya bi b..k anlamıyom :ehi:

destina06

56.800   300 gr vermişim bir haftada :aferin: :aferin: :BangHead: :BangHead: :BangHead: la ben niye veremiyom bazıları mıçsa verir o 300 gramı ben bir hafta uğraşıyom :violent1: :violent1: :violent1:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: destina06 - 11 Nisan , 2013, 11:36:06
56.800   300 gr vermişim bir haftada :aferin: :aferin: :BangHead: :BangHead: :BangHead: la ben niye veremiyom bazıları mıçsa verir o 300 gramı ben bir hafta uğraşıyom :violent1: :violent1: :violent1:

kg az olduğu için az veriyon

Balböceği

Hacı kilon az günlük kaç kalori alıyorsun onu hesap et  :)

destina06

nasıl hesaplıcam hacı günlük kaloriyi 1200 den fazla almamak lazım demi.La vallaha hepi topu iki kilodan kurtulacm olmuyo ya arkadaş da rejimde ben 1 haftada bir kilo veriyom niye daha fazla veremiyo diyo ben hiç söylemeyim diyom diyom bir haftada bir kilo versem varya iki haftada istediğim kiloya gelirim :muzz: :muzz: :muzz: ben böle 200 300 gram vere vere bir seneyi bulacak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

bende veremiyorum yaaa alttarafı bi iki kilo vermek istiyorum :violent1: :violent1: :violent1:
ama almıyorumda çakılı kaldım 56 ya :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Bak geçen haber okudum 3-4 kilo fazlası olanlar çok zor kilo verirlermiş ona rağmen obezler çok çabuk kilo veriyormuş  :toothy10: :ehi:

Bünye ile alakalı ben çok çabuk alır çok çabuk veriririm  :ehi:

ayy

benim bünyem duraklama dönemi yaşıyor şuan :ehi: :ehi:

Balböceği

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 11 Nisan , 2013, 13:56:44
benim bünyem duraklama dönemi yaşıyor şuan :ehi: :ehi:
Ah canım benim nasıl vereceksin o kiloları yazık sana  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bugün keyfim yerinde geçen yıl internetten  38 beden bir takım almıştım, onu 36 bedene küçültülmüştüm.. bugün işe giderken  giydim tam oldu...