Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

destina06

:ehi:  :ehi: he elinin altında olunca kıymetli olmuyo pek :violent1: :violent1:

ayy

yalvarıyoo yürüyüştü egzersizdee ama benden tık yokkk :suclu: :suclu: :suclu:
kendisi 52 kilooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :aferin: :aferin: :aferin:

Dilara Ebrar

kızlar ii akşamlar lotus 100 hakkında ne düşünüyorsunuz.kullanan varmı :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ayy

dün akşamdan beri bağırsaklarımı bozmuşum orda bişey durmuyorr 3-4 gün böyle sürerse ben o iki kiloyu verririm zatii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

ebrarcım o ilaç dimiii :y25: :y25: :y25: :y25:
ben zayıflamak yada kilo almak için ilaç içmeye karsıyım.dr vermedği sürece canım :opucuk: :opucuk:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 07 Nisan , 2013, 22:34:33
ebrarcım o ilaç dimiii :y25: :y25: :y25: :y25:
ben zayıflamak yada kilo almak için ilaç içmeye karsıyım.dr vermedği sürece canım :opucuk: :opucuk:

bitkisel bişimiş.metabolizma hızlandırıcı.yarın almayı düşünüyorum bakalım. :icon_scratch: :icon_scratch:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ayy

ben cesaret edemezdim canım :y25: :y25:
doğal yolla dene bence zayıflamayı :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: destina06 - 07 Nisan , 2013, 21:43:40
cuma harici tartılmak yasak değil mi ayşe :caca: :caca: :ehi: :ehi:

kızzz ben cumartesi  rahat rahat tartıldım, cuma işe gideceğim diye tartılmamıştım... bana torpil yaparsın artık

ยรlคภ๓คz göภlüm

08 Nisan , 2013, 08:26:40 #308 Son düzenlenme: 08 Nisan , 2013, 08:28:33 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                           Başlangıç Kilosu         Son Kilosu        Hedef Kilosu

[/color]1-Sulu~Göz                                63                          63                  60
2-ยรlคภ๓คz göภlüm                  59                           58,4                  55                   
3-Balböceği                               69                           67,4                  65
4-Fatma (melekyüzlüm)        65                           65                   55

5-lagrima                                   71                           70,5                   65
6- destina06                              57,5                       57,1                55                   
7-AYŞE TEYZE                           56                           56                   53                 
8-olvido                                      86                          83,5                     75               
9- -nil-                                         86                          83,9                75   
10-ecesu                                     62,1                      61,40              53     

11-sukeyna                                   67                 66,7                   60   

ยรlคภ๓คz göภlüm

Geçen haftanın birincisi Eda
   MADALYA TÖRENİ 

Balböceği

:basardim: :basardim: :basardim:

Teşekkür teşekkür  :basardim: :basardim:

Beni sizler yarattınız dermişim tövbe  :-ooo :ehi:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: Balböceği - 08 Nisan , 2013, 12:03:25

tebrik ederim eda.

ya eda kg nu çizelgene küsüratlı olarak nasıl yazdın. ben yazamıyorum

sukeyna

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 08 Nisan , 2013, 12:14:56
Alıntı yapılan: Balböceği - 08 Nisan , 2013, 12:03:25

tebrik ederim eda.

ya eda kg nu çizelgene küsüratlı olarak nasıl yazdın. ben yazamıyorum
7910 değil senin ki, bu siteden yap tickerini değişiklik yaparken kolay oluyor  :opucuk: Sağol bu arada  :opucuk:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

tşk ederim eda, şimdii yapıcam inş.