Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

ayy

bugun başlamıyozz dimii arkın annesii aşuree yapmışş ondan yicemmm birzdan getircekkk :hungry: :hungry: :hungry:

Balböceği

Bugun başlıyoruz bugün  :ehi:

Kızlar cuma tartıldım yazılacak ve o gün başlanacak  :ehi:

ayy

yokk laa yarınn cumaa yarınn başlayakk hayatta affetmem aşuryi dün 2 tabak götürdümmm :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Bende affetmem  :ehi: :hungry: ye lan  :hungry: :occasion14: :occasion5:
İbenim içinde ye  :ehi:

ayy

:hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
tmm laa bidenede senin için yicem bugunnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
dediğim gibi ben sadece ekmekten kısarımm zaten bişeyy yiyemiyomm kiiii :dontknow: :dontknow: :dontknow:
meyve yemiyorum mesala arada çiklota yiyom laa kahveylee  :hungry: :hungry: :hungry:

Balböceği

Deme  :sad1: bende öyle yiyorum veya çayla  :sad1:

Hadi rast gele  :ehi:

ayy

hadii kolay gele hayırlıı olsunn kurdalayı kesimm bariiiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kızlarda gelsin belkim onlarda başlarrr :hello2: :hello2: :hello2:

lagrima

benimde fazladan 5 kilom kaldı veremedim gitti sürekli motivasyonum bozuluyor 23 kilo verdim 5i veremedim.

@Melek Yüzlüm@

tartım yok benim yaa alsam mı ki yarın da şu an bile kek yiyorum ben hiç tutamıyorum kendimi :BangHead: :BangHead: :BangHead:

lagrima

ya bende bugün çok yedim canım sıkıldıkca birşeyler yeme ihtiyacı duyuyorum. sürekli agzım doluu uff sıkılmaktan sıkıldımmmm hee

@Melek Yüzlüm@

aynıyız canım bende kalktım kek yaptım bir güseldse yedim pişman oluyorum ama yedikten sonraa :BangHead: :BangHead:

Balböceği

Fatma senın sönün iyi değil ben sana deyim  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 14 Mart , 2013, 20:47:57
bugun başlamıyozz dimii arkın annesii aşuree yapmışş ondan yicemmm birzdan getircekkk :hungry: :hungry: :hungry:

kız senin bu yarışta ne işin olacak zaten zayıfsın... katılsam katılsam ben katılırım... şu aşılama tedavileri yüzünden çok kilo aldım... sabah tartıldım 59 kiloyum kabus gibi...boyum da uzun değil 170 cm boy var....ama ben bu aralar spor yapamıyorum yediklerime bir haftadır dikkat etmeye çalışıyorum inşallah zayıflarım....

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Mart , 2013, 08:32:45
Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 14 Mart , 2013, 20:47:57

kız senin bu yarışta ne işin olacak zaten zayıfsın... katılsam katılsam ben katılırım... şu aşılama tedavileri yüzünden çok kilo aldım... sabah tartıldım 59 kiloyum kabus gibi...boyum da uzun değil 170 cm boy var....ama ben bu aralar spor yapamıyorum yediklerime bir haftadır dikkat etmeye çalışıyorum inşallah zayıflarım....

Boyum uzun degil 170 mi?? Kilo aldin 59 mu oldun!! Vallahi tam sabah kilomu yazacaktim ki cekindim simdi!!

ยรlคภ๓คz göภlüm

kız sen bana bakma ben de kilo takıntısı vardır... ben hep çok zayıftım...evlenmeden 47 kiloydum 51 kiloyla hamile kaldım
yazın 55 kiloydum 3 yıl öncesine kadar da 50 kiloydum ilaçlar ve pko yüzünden kilo aldım

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: