27 Nisan , 2024, 23:38:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

ben 64.800 :suclu: böle giderseee :ehi: :ehi: :ehi: seneye veririm

Balböceği

lagrima

kızlar 70.8 i tartıldım ama yazamadım oğlumun doğum günüydü gelendi gidendi temizlikti anca girdim.
bu arada hayattan zevk aldıgım şeyden sigaramdan vazgeçtim içmicem dedim ama kendimi çok kötü hissediyorum tok oldugum halde atıştırmak istiyorum kötüyüm anlayacagınız. hayatım anlamsızlaştı gibi .. zaman geçmek bilmiyor.. offf

Balböceği

Ebrar oğluşun doğum günü mü  :-ooo

O kadar oldu mu kız  :-ooo

Anam maşallah ben hala 5 aylık sayıyorum  :k06: Rabbim hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

Niye öyle karamsar oldun kız  :sad1:

lagrima

ewet cnm bugün sabah 5 de doğdu :)

sigarayı bıraktım bugün. kendimi berbat ötesi hissediyoru. durup durup sebepsiz ağlıyorum. genel sağlıgım düzelsin dedim de ruh saglıgım cidde bozuldu. yaptıgım hiçbirşey zevk vermiyor bana.

Alıntı yapılan: Balböceği - 25 Mart , 2013, 20:01:55
Ebrar oğluşun doğum günü mü  :-ooo

O kadar oldu mu kız  :-ooo

Anam maşallah ben hala 5 aylık sayıyorum  :k06: Rabbim hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

Niye öyle karamsar oldun kız  :sad1:

Balböceği

Hay maşallah paşama  :nazar: öyle düşünme hepipimiz insanız bende bir ara takıldım öyle aynı dediklerini düşündüm  :dontknow:

Dilara Ebrar

kızlar bende başladım dün diyete. :occasion14: doğum yapalı 17 ay oldu.ama hala doğumdan çıktığım andaki kilodayım  :tongue3: :tongue3: sabah simit börek çörek.öğleyin pide tost pide tost  :tongue3: gına gelmişti artık.allahtan almadım aynı kiloda kaldım  :ehi: :ehi:

dün başladım biraz sağlıksız bi diyet ama olsun.sabah sadece eti form.öğleyin salata.akşamada sebze yemeği,yoğurt.
aralarda bol bol tarçınlı yeşil çay.1 haftada neler olacak bakalım  :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  sabah kahvaltın çok sağlıksız olmuş... bari  lor, salata , meyve ekle

lagrima

cnm bencede sağlıksız biraz hem bu tarzdan çabuk sıkılırsın kahvaltını normal yap derim

__nil__

cumadan cumaya haber verioruz ama cumaya kadar ne olur bilemem o nedenle bu sabah 83.9 çıktım söleyim dedim :k06:

Balböceği

Aferin kız  :aferin: :opucuk:

Böyle devam edersen hızla kilo vereceksin  :nazar: tabi sonra duracaksın belki ay olacak sonra yine vereceksin tabi bozmadan  :ehi:

Sonra yine vereceksin yine duracaksın  :ehi: marul bozmak yok denemiş biri olarak söylüyorum başta  :opucuk:

lagrima

eee hanımlar neler yiyip içiyoruz gün içinde bi yazalım da örnek olalım birbirimize :D

ayy

ben kötü örnek olurum hacııı ama dur yazımmm :ehi: :ehi: :ehi:

sabah tavuk suyuna şehriye çorba ekmek bana bana :suclu: :suclu:
öğle misafir vardı kekti pisküdü çaydııı :suclu: :suclu: :suclu:
akşamm koca  servis tabağı taze fasulye p.pilavı salata yeşil soğan çikolata :suclu: :suclu:
şimdi çubuk krakerrr :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
birazda çikolatam gelir :hungry: :hungry: :hungry: :suclu: :suclu: :suclu:

haa bide gün içinde 10 bardağa yakın çayyy :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

sakın beni örnek almayınnn :cildir: :cildir: :cildir:

çok pişmanım yediklerim için kendime yaptıklarım için :ehi: :ehi:

Balböceği

Deli ya ben bir haftadır şişim insin diyorum Buda bana bana yemek yiyor  :toothy10:
:ehi:

Uzun zamandır ağız tadıyla fasülye yemedim buradakiler iğrenç anca yumurtalı yapabiliyorum  :sad1:

ayy

dünde kahvaltıda tamm 4 yumuyta yedim iki haşlama iki tereygda kırmaaaaa :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi:
ben yumuyta hastasıyım laaaa :hungry: :hungry: :hungry:
ama yumuytalı fasulyeeee :nono: :nono: :nono: :nono: :igrenc: :igrenc: :igrenc: